Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve hulya35 tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hulya35
  1. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaslar.Bruksel tup bebek merkezi hakkinda bilgisi olan var mi,Basari durumu mikro fiyati edindiginiz izlenimler basarili olanla.Lutfen bilgi verirseniz sevinirim.Benim problemim embryolarin bolunmeyip parcalanmasi.Bu yuzden Izmir den cikip Istanbul yada Ankara dusunuyorum.Sanirim bu merkez bu konuda iyiymis.Bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim

hamiyet5050 bunu beğendi.
  2. 4 Ekim 2008
  3. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bruksel Tup bebek merkezinin kurucu dr.u da Yucel Karamanmis.Bilgisi olan arkadaslar lutfen paylasirsaniz sevinirim

4. 4 Ekim 2008
  5. zehra81

zehra81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben ilk mikro denememi burukselde yaptırdım benim sorunum eşim kaynaklıydı başarılı olundu ama 7. haftamda düşük ile sonuçlandı banim tedavimi ayni merkezin doktorlarından Mehmet Ali Akman yapmıştı merkez çok güven verici doktorları ve personelide öyle bu yönden tavsiye ederim ama fiyat konusunda yardımcı olamaycam çünkü kısa protokol var uzun protokol var sana hangisinin hangi ilaçların kulanılacağı oraya gidince beli olacak benim tedavim geçen yıl yaklaşık 3500-4000dolar civarı tutu.Yardımcı ola bildiysem sevinirim.

6. 4 Ekim 2008
  7. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sagol arkadasim.Size de IMCI denilen sperm secme yontemi mi uyggulandimi .Co kultur uygulandi mi.Konaklama icin bir duzenleri var mi.Verdigin bilgiler icin tesekkur ederim.Bana burayi Izmir de bir kadin dogumcu onerdi.Embryoalrimda fragmantasyon var.Kulupte buranin hic adini duymadim.Arastiriyorum.Cunku Istanbul oldukca pahali mikroda.Dogru yeri bulmaya calisiyorum.Insallah hayirlisi olur.Siz tekrar deneyecekmisiniz.Hepimize bol sans

8. 4 Ekim 2008
  9. nilaylay

nilaylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    hulya35 daha oncede bruksel ve yucel kahraman hakkında konusmustuk eskı sayfaları acarsan ıstedıgın bılgılere ulasırsın benım duydugum ve bıldıgım kadarıyla dogrulugunu bılmm turkıyenın en ıyı sayılı merkezlerınden bırıymıs ama dedıgım gbı oncekı sayfaları arastır bı
    bol sans sana umarınm hersey yolunda gıder ve pzıtıf sonuc alırsın

10. 4 Ekim 2008
  11. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    yücel hoca çok iyi ekibide benim ikinci tüp bebegim tuttu fakat sekizinci hafta kaybettim bebegimi çünkü kalbi atmadı ama hüsamettin bey embriyolog serap hanım hemşierleri pınar hanım çok iyiler istersen belçikada bile yaparsın tedavini çünkü hoca haftanın belli günleri belçikada belli günleri türkiyede çok babacan allah kolaylık versin rabbim rahmetini üzerimizden eksik etmesin

12. 10 Ekim 2008
  13. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar lütfen brüksel tüp bebek merkezi hakkında bilgisi olanlar paylaşın lütfen

14. 19 Aralık 2008
  15. sema3456

sema3456 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben bruksel tup bebek merkezinde dr. yücel karaman tarafından tüp bebek tedavisi görmüş biri olarak diyebilirimki türkiyede işini dürüstçe ve hakkıyla yapan tek yer. yücel bey zaten dünya tatlısı bir insan ve eğer araştırırsanız histeroskopik ameliyatlarda ne kadar başarılı olduğunu boşuna tüp bebek yapıpda zamanınızı ve paranızı almadığını görürsünüz. tedavi görürken bu sayfalarda isimleri geçen meşhur dr. ların hastalarını histeroskopi ve laproskopik ameliyatlar için yücel karamana gönderdiklerine bire bir şahit oldum. beni en çok etkileyen tarafı dürüstlüğü ve açık sözlülüğü oldu. isteseniz bile para konuşamazsınız sizede gereksiz şeyler yapıp paranızı almaz. Allah bin kere razı olsun kendisinden. herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. zaten başarısız olunca denemeleriniz gideceğeniz tek adres olduğunu göreceksiniz. saygılarımla.

16. 13 Ocak 2009
  17. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bu merkezde bebişine kavuşabildin mi canım?Ayrıca tedavi ücreti nedir?

18. 7 Nisan 2009
  19. angel_1982

angel_1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canımm ben bu ay uygulama yaptırdımm orda ne konuda bılgı ıstıyorsun yardımcı olabılırımm