Yuda plotry yeni sa karyormu

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve edaxxx tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : edaxxx
  1. edaxxx

edaxxx Guest

arkadaşlar bu ürünü deneyen var mı. doğal bir ürünmüş ve yeni saçlar çıkartıyormuş. lütfen yorum...

2. 27 Nisan 2009
  3. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saç çıkartmıyormuş kesinlikle bioxin tarzı reklam içerikli bi ürün bu da sakın kullanmayın paranıza yazık olur. eğer saç çıkartmak istiyorsan kesinlikle minoxidil kullan. en garanti ürün bu. etkisi görmemiş hiç kimse duymadım şimdiye kadar ve halada kullanıyorum.

4. 27 Nisan 2009
  5. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    minoxidil hakkında bilgi verir misin canım ....yani nasıl bir ürün?.....sıvı bir ilaç mı....

6. 27 Nisan 2009
  7. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  8. 27 Nisan 2009
  9. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tamam bitanem...topici görmemiştim....hemen bakıyorum canım.....

10. 28 Nisan 2009
  11. edaxxx

edaxxx Guest

ben minoxidilide araştırdım sadece saç telini kalınlaştırıyo denildi. siz kullandınız mı bu ürünü, ne na kadar nezaman kullandınız ve nasıl değişiklik oldu. ben yuda hakkında pek yorum bulamadım çünkü yeni satışa sunulmuş türkiyede. reklamda çok şaşıracaksınız felan diyordu. siz işe yaramadığını nereden duydunuz ferhunde..

12. 28 Nisan 2009
  13. edaxxx

edaxxx Guest

ferhunde uyarın için çok teşekkür ederim canım. az kalsın alıyodum. dediğin gibi en iyisi minoxidil almak.. tekrar çok teşekkür ederim..

14. 28 Nisan 2009
  15. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim. ben saçma işe yaramayan şeylere çok para verdim sizinkinede yazık olmasın. keşke önceden bilseydim bende neyse sonunda buldum ya çareyi:)

16. 8 Mayıs 2009
  17. edaxxx

edaxxx Guest

ferhunde canım sana bişey sorucam. bu minoksil ve minoksidil aynı şey mi? sen ne kadar zamandır kullanıyosun ve nereden alıyorsun, ne kadara alıyorsun? süriye malı kullandığını söylemiştin bunun bir etkisi oldu mu ve nereden nekadara aldın?. arak minoksidil diye bişey duydum sence bu etkilimidir. canım çok soru sordum ama bir bilenden öğrenmem lazım. şimdiden teşekkürler tatlım..