yüksek ateş

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ayymme tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ayymme
  1. ayymme

ayymme oğluma kardeş geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlumun dünden beri 38 de seyreden yüksek ateşi var. ama keyfi yerinde iştahında da bi sorun yok.. sizce neden sadece ateşi çıkıyor? bugün doktora götürücem ama bi danışayım dedim.. dokunmasanız ateşli demezsiniz keyfi he zamanki gibi. neşeli.. offf nerden çıktı durup dururken ateşş:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:

2. 27 Temmuz 2010
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun. kaç aylık oğlun? diş çıkarıcak olabilir mi?

4. 27 Temmuz 2010
  5. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    1 hafata önce aynı sorun bizimde başımıza geldi bende ilk gün calpol ve peditus ikinci gün düşmeyince fitil verdim peditusada devam ettim ateşi düştü sanırım mikrobik bişey yada diş olabilir geçmiş olsun

6. 28 Temmuz 2010
  7. dunyamm

dunyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba cok gecmis olsun ayni durum bizdede var iki gunden beri 38 ustu atesimiz var fitil kullaniyorum doktora goturdum iki kez bugun sabah ve aksam korkacak bi durum yok dedi virus olabilir dedi bide doktora guldu o atesle cikti geldik eve yani atesi olmasina ragmen iyi normal gunleri disinda biraz huzursuz ama atesine dikkat etme disinda bi sey yapamiyorum bence dis gelme belirtileri var dis geliyo sanki...

8. 29 Temmuz 2010
  9. _KeLeBeK_

_KeLeBeK_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bu aylarda özellikle deniz veya havuza sokuyorsanız çocukları idrar yolu enfeksiyonu çok salgın.ateş 2 3 günden sonra devam ediyorsa hemen idrarını test edin.

10. 29 Temmuz 2010
  11. ayymme

ayymme oğluma kardeş geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dişimiz çıkıyormuş:KK43: geceleri hiç uyumuyor artık. ateşi geçti fakat geceleri hep ağlıyor:KK43: ne yapacağımı şaşırdım.. şimdi uyku ile ilgili konu açacaktım:KK43:

12. 30 Temmuz 2010
  13. dunyamm

dunyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayni problemi yasadigimi yazmistim benim bebisinde disi cikiyormus uyumamasinin sebebbi belli zaten o sureci atlatana kadar huzursuz olabilirler gecici bi surec insallah cabuk atlatirlar...

14. 1 Ağustos 2010
  15. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    bebekleriniz kaç aylık kızlar. Diş çıkarıyorlar demek:) Benim bebeğim 3 aylık sürekli elleri ağzında. Diş kaşınıyor olabilir mi erken değilmi daha? Erken çıkan diş sağlam olaz diyorlar:KK43:(

16. 4 Ağustos 2010
  17. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ateş ihmale gelmez, benimki havale geçirdi, ateş demek vücuta enfeksiyon var demek, üst solunum yolu, idrar yolu iltihabı vs..,
    ateşin nedenini bulup antibiyotik kullanılmalı, ateşi düşürmeye çalışmadan hemen doktora gidin.

18. 12 Ağustos 2010
  19. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    + doktorumuz diş ateşinin 38 dereceyi geçmeyeceğini söylemişti bu da aklınızda bulunsun.