"YUMURTA" çatlama kanaması hakkında bilgisi olanlar varmı ??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ikra_ tarafından 17 Aralık 2008 başlatılmıştır.

17 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ikra_
  1. ikra_

ikra_ Guest

arkadaşlar iyi geceler ... yardımcı olursanız sevinirim ... benim geçen hafta 3 gün süren k.rengi ama damla damla kanamam olsu ve 3 gün sürdü ... doktora gittim çatlama kanaması dedi bende o 3 gün acaba reglmi oldum yada kötü bişeymi diye ilişkiye girmedim ... şimdi bu çatlama kanaması esnasındamı hamile kalabilirim yoksa acaba o bittikten sonrada şansım varmıdır ? yardımcı olursanız sevinirimmmm :):):) kafamçokkarıştı

2. 17 Aralık 2008
  3. duyqumm

duyqumm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bildiğim yumurtalıkların çatlama esnasında yumurta akı kıvamında bi sıvı geliyor. Ama senin kanaman kahverengi ve damla halinde geldiyse belki hamişsindir ve üstüne görmüş olabilirsin ama yinede seni umutlandırmıyım. Çatlamadan 24 saat içinde ilişkiye girmen gerek sonra yumurtalar çürümeye baslıyor.

güzel haberlerini bekliyoruz...:nazar:

Son düzenleme: 17 Aralık 2008
  4. 17 Aralık 2008
  5. ikra_

ikra_ Guest

cnm insallahhhh doktorum bazi kadinlarda catlama esnasinda kanama olur dedi benimkide oyleymis ... O 3gun iliskiye girmedim korkudan ama umarim hamileyimdir ... Ve isteyen herkezede allah bebek verir

6. 17 Aralık 2008
  7. ruzgarrr

ruzgarrr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 8 aydır aynı çekiyordum benim yumurta gelişmeye başladıı an lekelenmeler başlıyo du o 1 hafta çekerdim
    hep kanamam olunca ilişkiye girmedim hiçbir oktorda bişey demedi sonra birine gittim yumurta çatladığı gün kanaman oluyo sen kan var diye çalışmıyosun eeee yumurta çatlayınca döllenicek neyle döllenecek dedi düşününcede mantıklı geldi sen o zaman adet olmuyorsun ilişki haram değil gerçekten o günlerde yaptım 2 ay sonra filan hamile kaldım. inşallah vardır umutlandır mak istemem ama çatlama günü ilişki olmuyorsa bebek olamaz zaten bide ateş ölçmüşytüm ben ordan daha iyi anlaşılıyor çatladığı tavsiye ederim

8. 17 Aralık 2008
  9. ultlar

ultlar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde 3 ay önce adetim bittikten sonra yumurtlam günümde kanamam oldu dra gittim bana yumurlama çatlaması esnasında kanama olabileceğini söyledi yani bu beraberliğe engel bir durum değil