yumurta gelişim takibi ve önemi !!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar yumurta gelişim takibinin önemli olduğunu hatta çatlatma iğnesi zamanının son derece önemli olduğunu biliyortum ama ben bir doktora gittim ankarada . muayene oldum ve bana ilaçları yazdı tüp bebek için. gonal f başlıcam adetin birinci günü ve ikinci gününden itibaren de lucrine başlıcam 8. gün ultrasona gireceksin dedi. Sizce çok geç değil mi yani 8. güne kadar yine de bakılması gerekmiyor mu ? yoksa kişinin durumuna gör emi takip planı yapıyorlar anlamadım.Sizlerde nasıl oldu ?

2. 30 Haziran 2008
  3. galatea79

galatea79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende adetin 3. günü gonal f e basladım, 5 gün kullandıktan sonra ultrosona gireceğim. bence seninde normaldir ama istersen doktoruna bi danış, kafanda soru işareti kalmasın

4. 30 Haziran 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    sana ilacı adetin birinci günü başlattığı için 8. gün bence ultrason kontrolü için normal...tabi ilacın dozunu da ona göre ayarlamıştır...çünkü ben adetin 3. günü başlamıştım puregon a 3 günde 1 çağırdı...6 gün sonra yumurta büyüklükleri tamamdı ve akşamına iğnemi oldum...

6. 30 Haziran 2008
  7. zuhal turan

zuhal turan Rabbena lekel hamd Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar bir sorum olacak ganopen alıpta ayda 1 yumurta elde edilmesi normalmi yoksa olumsuz bişi mi

8. 30 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Sağolun valla biraz olsun rahatladım. Benim ilk denemem ve tedirginim biraz . Bir de baktım herkesin ultrason takibi 4. gün başlıyor dedim neden benimki 8. gün . Doktoruma da sormalıyım haklısınız. Çok sağolun .Allahım hepimize nasip etsin inşallah o mutluluğu.