yumurta geliştirici iğne kullananlar ve mutlu sona ulaşanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve sweetbaby tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb.yumurtlamamda problem olduğu ortaya çıkınca klomen kullanım ama bir yumurtam oldu ve gelişimi geriledi.şuan adet olamyı bekliyorum.olunca hem yumurta geliştirici iğne ve klomen kullanıcam galiba doktorum öyl dedi. bu iğneyi kullananlar işe yaryormu kaç tane yumurtanız oldu.yeterli büyüklüklerdemi. ve tabi bu iğneler sayesinde mutlu sona ulaşanlar bana ve benim durumumda olanlara bilgi veririseniz çok sevinirim. sanırım bu iğneler göbekten vurulan iğneler.ben de pko da var acaba işe yarıcakmı çok merak ediyorum.doktorum tam pko diyemeyiz ,adetlerin düzenli,tüylenme yok,kilo problemi yok dedi am yine de yumurtalıklarım polikistik görünümde. bu arad ben bi kez hamile kaldıma ma düşük oldu. neyse çokkkk uzattım beni bilgilendirin lütfennnnnnn

2. 19 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

canım benım topiki görunce hamıle olabılecegını dusundumbıan çok heycanlandım umıdını kaybetme olurmu.

4. 19 Mart 2009
  5. sweetbaby

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir gün senin de benim de burdan hamileyim diye bağıracağımız zamanlar gelicek. yakındır inşallah.sen tedavine başladın. ben de bi türlü başlayamamıştım hem yumurtamın azizliğine uğradım.yarın gidiyoruz. iğne de kullanıcam galiba.umarım yüzümüz gülecek.bu konuda tecrübesi olan ve hatta hamiş kalanlar varsa bize umut olacakjlar. lütfen yazın kızlarrr

6. 19 Mart 2009
  7. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben mutlu sona ulaşamadım daha ama bilgilerimi vereyimm..bizde sebebsiz infertilite var...5 kere gonaphane hap kullanmıştım..1-2 yumurta oluşmuştu...aşılamada iğne kullandım..gonal-f adında...6 yumurta oluştu..4 tanesi 18 geçti ama aşılama tutmadı..kısmet değilmiş...bence içini ferah tut bu iğneler çok etkili oluyo..ben en düşük dozda bu sonucu almıştımm...bide yumurtan iyi gelişmiyosa dr. dozu arttırıyo ve gelişmesini sağlıyoo...haplardan daha iyi yani...diğer topiklerede bi göz atarsan pko lu olup bu iğnenin faydasını gören bi sürü insan varr...inşaallah mutlu haberlerinide verirsinnkaydirigubbakcemile5

8. 19 Mart 2009
  9. sweetbaby

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım ya. bakalım yarı gidicem .umarım faydasını görürürm.evet ben normal yolla bi kez hamile kaldıma ma düşük oldu. ve böyle bi problemim varmış artık çaresine bakmaya çalışıcaz.

10. 20 Mart 2009
  11. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

bende 7 martta PUREGONA başladım.ilk 75 dozla başladım olmadı,112,5 a çıkardık olmadı,150 ye çıkardık 2 yumurtam oldu biri 13,5 bir de 14mm oldu.2 gün daha vuruldum 150 yarın kontrolüm var inş. 18mm olmuşlardır.çatlama iğnesi vurulmama için.2,5 yıldır pko luyum..azbiraz kilo problemim var ve adetlerim düzensiz.Allah'tan hiçbir zaman ümidinizi kesmeyin kızlar..unutmayalım tek şifa verisi ALLAH tır...stres yapmayın..akışına bırakın...bizde birgün hamişler kervanına katılıcaz inşallah...

12. 20 Mart 2009
  13. xbaharr

xbaharr Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende yumurta geliştirici iğne kullandım menegon sonrada çatlatma iğnesi vuruldum göbekten hayırlısını bekliorum 9 gün sonra gebelik testi yapıp sonucunu alıcam kısmetse....

14. 20 Mart 2009
  15. sweetbaby

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben bugün doktora gittim. iğnemin adı merional 75 ml. bakalım 5 gün kullanıcam. ama doktorum çok fazla yumurta olursa tedaviyi kesmek gerekebilir dedi. umarım işe yarar haftaya yine randevum var.

16. 20 Mart 2009
  17. sweetbaby

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iğne kullanan yokmu arkadaşlar bilgi verin bize lütfennnnnnn

18. 20 Mart 2009
  19. Rady

Rady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bende bu ay klomen kullandım.yumurta 20 mm deyken çatlatma iğnesi oldum.şimdi adetimi hatta olmamayı bekliyorum.
    yani inşallah olmam da bebeğime kavuşurum.ama eğer olursam önümüzdeki ay iğneye başlıycaz bizde.allah hepimizin yardımcısı olsun