Yumurta ile Saca Protein Verin

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve Selenais tarafından 2 Nisan 2007 başlatılmıştır.

2 Nisan 2007
    Konu Sahibi : Selenais
  1. Selenais

Selenais Kelepceliyim ben sana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ben denedim ve faydasini gørdum:

2yumurta
    2kasik bal
    1kasik zeytinyagi

saca surulup 20-30dakika bekletilir

2. 6 Mayıs 2007
  3. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım peki kırık ve yıpranmış saçlara iyi geliyormu..haftada kaç gün kullanmam gerekiyor..nezaman faydasını görebilirim

4. 7 Mayıs 2008
  5. yaaa biri bana açıklasın yumurtayı ilk saçınıza sürdüğünüzde nasıl oldu benim saçım kazık gibi oldu bide ben 1 yumurtadan yaptım yetmedi biri bana açıklasın ve tam tarif versin lüppeeeeeen :KK43: ühühühüh

6. 7 Mayıs 2008
  7. PARXIXS

PARXIXS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    e peki yumurta akımı sarısımı kople yumurtamı....bilen varmı

8. 7 Mayıs 2008
  9. sarısı çok iyi dediler ama bende akşam sarısıyla yaptım zaten çok sert oldu ama bide yetmedi :S:S

10. 7 Mayıs 2008
  11. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yumurtanın sarısıylamı yapıyoz yoksa yumurtayı komple kırıyozmu anlanadın :KK70:

12. 7 Mayıs 2008
  13. sarısının çok iyi geldiini sölüolar canım ama ben akşam yaptım 1 yumurtadan hem az geldi hemde saçıma sürünce kazık gibi oldu normal mi acaba biri sölesin lüppeeen ya :eek::eek:

14. 7 Mayıs 2008
  15. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yöntemi daha önceleri uzun bir süre uygulamıştım.gerçektende fayda ediyor.birazda limon suyu ilave ediyordum ben.ama şimdi her banyodan sonra saçlarımı elma sirkesiyle yıkıyorum acayip parlıyorlar.yaklaşık iki aydır uyguladığım bir yöntem gerçekten fayda ediyor.denemenizi tavsiye ediyorum.üstelik elma sirkesi kepek sorununada birebir.

16. 7 Mayıs 2008
  17. canım yaaa tam olarak nası yapıosun bunu bak ben annatayım akşam ilk kez uyguladım bir yumurta sarısı beyazını almadım 2 kaşık zeytinyağı 1 kaşık da menekşe yağı attım menekşe yağı yumurta kokutmazmış öle okumuştum 1 yumurta yetmedi heralde saçımın bir bölümüne süremedim 2 yumurta fazla mı gelir acaba tereddütte kaldım olduu kadarını yaptım saçlarım böle sert sert oldu normal mi öle olması yıkanınca yumuşadı ama biri bişi desin yaaa :çok üzgünüm:

18. 7 Mayıs 2008
  19. canım ya ben sadece sarını sürdüm sarısı sertleştirdi benim saçımı yannış bişi mi yaptım acaba ?????????