yumurta kanallari kapali olanlar buraya

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve calikusu1978 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : calikusu1978
  1. calikusu1978

calikusu1978 Alperen Rabbimin hediyesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar aranizda yumurta kanallari kapanipda sonradan kendiliginden acilan varmi varsada kendiliginden hamile kalabildinizmi yoksa tüp bebekmi yapildi

2. 14 Kasım 2009
  3. zakkum

zakkum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde yumurtalık kanallarım tıkanmış,bildiğiniz bitkisel kür var mı acaba,çaresizim arkadaslar:KK43:

4. 14 Kasım 2009
  5. aycanisa

aycanisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benimde tüplerim tıkalı tamamen iltihaptan tıkanmıs laparoskopi oldum acılmadı suan papatya gül yapragını kaynatıp buharında oturuyrumdur birde adacayı yagı ve viks koyuyordum.ibrahim saracogluna mail atmıstım tüplerim tıkalı diye brokolı kürünü önerdi fakat sitede baktıgımda tüplerle ilgili bişey yazmıyordu prostat ve meme kisti yazıyordu 1 ay kadar onuda kullandım böğürtlen kökü içioum suan o bitincede aslanpençesine baslayacagım oda kadın hastalıklarına iyi geliyor son olarakta arada kaplıca yada hamama gidiyorum sıcak su iltihabı yumusatıp söktürebilir belki diye yaza tedaviye baslayacagım Allah nasip ederse o zamana kadar bos durmuyorum kür uyguluyorum. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun en kısa zamanda bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin

6. 15 Kasım 2009
  7. zakkum

zakkum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım.evlat insanın en büyük zenginliği bence.ben gecen yıl kürtaj olmustum,durumumuz müsait değildi.artık istiyoruz.2 ay önce hsg cektirdim ve yumurtalık kanallarımın tıkandığını ögrendim.laparoskopiylede acılacağını sanmıyorum,tüp bebek değil normal yoldan bebeğim olsun istiyorum.adaçayı yağı ve arslan pencesi cayını ve ökseotu özsuyu damlasını duydum buralardan,hepsini deneyeceğim bakalım Allah hepimize nasip etsin bir bebek:KK43: tıkanıklık konusunda bilgi sahibi olursan bana haber ver lütfen.

8. 15 Kasım 2009
  9. calikusu1978

calikusu1978 Alperen Rabbimin hediyesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim benimde kapiliymis ikiside ve Saracoglunu aradim oda sogan kürünü yapmam gerektigini söyledi

Canim bende aradim ama bana brokoloden degilde sogan küründen hahsetti ve bende onu yapiyorum zaten.
    Tekrar ameliyatta ugrasmak istemiyorum hep acilip acilmayacagida malum.
    Sana Saracoglu tam olarak ne dedi canim