Yumurta nakli düşünüyorum lütfen yardım!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve safur tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : safur
  1. safur

safur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese slm. Yumurta nakli yapılması tek çözümmüş. Ne yapmalıyım??

2. 12 Ekim 2009
  3. EU2

EU2 Guest

Bu Türkiye de yasal değil.Kıbrıs ta ve Yunanistan da yapılıyor..Yumurta rezerviniz mi düşük bulundu ???

4. 12 Ekim 2009
  5. EU2

EU2 Guest

6. 12 Ekim 2009
  7. EU2

EU2 Guest

Bak başka bir yerden senin için alıntı yaptım..Bir adam eşi için demiş bunları

slm lar
    bak kardeşim
    fsh ı yüksek olan arkadaşlar
    ilk önce bebek olayını kafanızdan bir müddet silmeniz gerekecek stresi ve üzüntüyü bi kenera bırakacaksınız.başka şeylerle meşgul olun bi şekilde unutmaya çalışın işte.ikincisi sadece 3 bitki kullanın başkada bişi kullanmayın.sabah aç karına arı sütü bal polen karışımı yine sabah aç karına hayıt ve ökse otunu 1 tatlı kaşığı 1 büyük su bardağına dolacak şekilde demleyin ve sabah ve gece yatarken süzün için
    3 .cüsü ise kalsiyum yani süt ve süt ürünlerini tüketmelisiniz bol bol. günde 1 kase yoğurt 1 bardak süt ve kaşar ve beyaz poeynir
    ya bu şekilde 1 sene deneyin bakın nasıl düşüyo fsh
    çok düşen arkadaşımı gördüm
    eşimdede 5 ay önce 56 idi bu ay 28 e düşmüş.fsh lılların önce bebeği diilde artık kendi sağlıklarını düşünmeleri gerekir. bence fsh düşürmek için ilaç kullanmayın ilaç kullanırsanız biz çok denedik 1 ilerde kanser rizki çok faazla oluyo 2 fsh ilaçla düşüyo ilacı bıraktıktan sonra 1-2 ay sonra 2 kat dahada artıyo.bence fsh ın mucizesi hayıt tohumu. dediklerimi yabana atmayın deneyin.burda nnnn hanım vardı. bu arkadaş 21 yaşına kadar süt ürünü bile almamış fsh 70 lerdeymiş. 9 ay hayıtı kullanmış ama kafasından da her şeyi bir müddet silmiş şimdi 12 haftalık hamile
    bunlar size ceseret versin
    saygılarımla

alıntı...

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2009
  8. 12 Ekim 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Selam arkadaşlar,
    Ben uzun zamandır yazamıyordum. Belki bazı arkadaşlar hatırlarlar beni. Banada erken yumurta yetmezliği teşhisi konulmuştu. Bazı doktorlar artık birşey olmaz demişti fsh değerlerim sürekli yüksekti. Doktorlarım tüp bebek için 10 nun altına inmesini söylemişti. Ama bir türlü inmedi. Sonra başka bir doktor bana fsh değerinin bir defa yükseldiğinde tekrar normal sınırlara dönse bile bir anlam ifade etmediğini belirtti. Hemen tüp bebek önerdi. Tedaviye başladık. Bir dahada fsh değerini hiç kimse sormadı. 3. deneme de Allah nasip etti. ilk denemede ilaçlara rağmen zorla 1 yumurta gelişmişti. biz 2. denemeden sonra daha öncede belirtmiştim xxxxxx firmasının tamamen bitkisel olan ve eczanelerde bulabileceğiniz Vitex ve üzüm çekirdeği ürünlerini kullandık. fsh düştümü bilmiyoruz. Ama o dönemlerde yumurta sayımda artış oldu. Son denemede 6 yumurta gelişmişti. Bunlardan üçü yerleştirildi. ve şimdi 8 aylık üçüzlerimiz var. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlısından nasip etsin. Dualarımız hep sizinle. Sizde bizlerden dualarınızı eksik etmeyin.

alıntı

masalgibi bunu beğendi.
  10. 12 Ekim 2009
  11. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaslar
    benimde bir derdim var
    bebegin olmamasinin sebebi ise ben dogal olarak adet goremiyorum sadece ilaclarla
    tup bebek tedavisinde embriyolar guzel dollenmiyor
    gelisimini durduruyor bunun sebebini yumurtanin kalitesine bagliyor doktorlar
    ben yinede umudumu yitirmedim
    ben neler yapabilirim lutfen yardimci olurmusunuz

12. 12 Ekim 2009
  13. EU2

EU2 Guest

İncir kürü,soğan suyu kürü vs uyguluyor arkadaşlar tatlım..bir de arka sayfada yazdıklarımı:1hug:

14. 12 Ekim 2009
  15. xolix06

xolix06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım dhea kullan yumurtalık kalitesni artırıyor.tabiki umudunu yitirme.ben tam bitirdiğim anda aldım mucize haberi.allah isterse neler olur...

16. 13 Ekim 2009
  17. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

Allah mutlulugunu arttirsin insallah bizde kavusuruz
    buradaki hikayeleri okuyunca umutlarim yeniden yeseriyor

18. 13 Ekim 2009