yumurta rezervi az olunca tedaviye düşük dozlamı başlanıyor

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ESXIXNGXUXL tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ESXIXNGXUXL
  1. ESXIXNGXUXL

ESXIXNGXUXL Her nefes ebediyyen sükür Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 1 pozitif 2 negatif sonuçtan sonra öğrendiğim benim gibi yumurtalık rezervi az olan kişilerde düşük doz ilaç kullanılıyormuş ben mart veya nisan gibi yeniden yaptırmak isityorum bu konuda bilginiz varmı bana ilk ikisinde yüksek doz üçüncüsünde ise sadece klomenle denendi bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim ve benim gibi yumurta sayısı az olup olumlu sonuç alanlar ilaç dozlarınızı yazarmısınız

2. 18 Aralık 2008
  3. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim yumurtalık rezervim normadi. tüp bebek tedavimde düşük doz kullandım. ben tam tersi diye biliyorum.

4. 18 Aralık 2008
  5. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlsı olsun yeni tedavin , inşallah bu son denemen hayırlısıyla olumlu sonuçlanır ..
    bende de düşük over rezervi var ve bana neredeyse ilk tedavimden beri hep yüksek doz verildi iğneler . 450 ünite vuruluyordum tek seferde her gün .. dr.ların dediğine göre daha güzel cevap veriyormuş yumurtalıklarım yüksek doza , belki bizlere konulan tanılar aynı olsa da hepimizin bünyeleri/ yumurtalık kapasiteleri/hormon değerleri/genetik faktörlerimiz farklı olduğu için tedavi sürecinde uygulanan dozlar da farklı olabiliyor .. bence okuduğun öğrendiklerinden sonra çok da fazla kıyaslama yapma kendini, kafanı bulandırmaktan " niye benim dr.um bunu kullanmıyor-yada bana uygulamıyor " gibi gereksiz kuşkularla canını sıkmaktan öte bir şey olmaz canım ..
    Allah hakkında hayırlısını versin :Saruboceq:

6. 18 Aralık 2008
  7. ESXIXNGXUXL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of ya 2 defa olumsuz olunca ve çokda para tekrar denemek bizi bayağı sarsıyor o yüzden araştırıyorum başka bir formda okudum benim gibi olan biri tekrar az dozla denemiş ve adetini 5 nci gün başlamışlar ve daha önceki denemelrinden daha fazla yumurta elde edilmiş

8. 18 Aralık 2008
  9. ESXIXNGXUXL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada tebrikler arkadaşım ALLAH tamamına erdirsin darısı bize inşallah