yumurta rezervi+sperm sayısı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve serap666 tarafından 13 Ekim 2010 başlatılmıştır.

13 Ekim 2010
    Konu Sahibi : serap666
  1. serap666

serap666 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar ..
    Ben yaklaşık 1 sene önce tüp bebek tedavisine başladım eşimdeki sperm sayısı düşüklüğü sebebi ile sayı 5.000 idi varikosel ameliyatı oldu 1 sene bekledik en son sayı 500 e düşünce direk tüp bebek için start verdik.Tedavi başlangıcında benim yumurta rezervimin düşük olduğunu öğrendim 4 tane yumurta oldu 2 tanesi döllendi ve transfer edildi sonuç tabiiki hüsran o 2 yumurtanında transfer edilecebilecek seviyede olup olmadığından emin değilim zaten.
    Benim normalde regl düzensizliğim yada bir farklılığım hiç bir sorunum yok.Yaşım 29 Şimdi ikimizdede bu şekilde sorun olması şansımızı çokmu düşürüyor.Nasıl bir yol izlemeliyiz artık.Tekrar bir tedaviye başlamak tekrar hayal kırıklığı yaşamak beni çok korkutuyor bu konuda yapmamız gerekenler nedir.
    Değerli bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim..

2. 16 Aralık 2010
    Konu Sahibi : serap666
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Her ıkınızdede problem olması uzucü.Ama kanımca yolunuza devam etmelisiniz.Bunlara bakarak eğer vazgecer iseniz siz kaybedrsiniz.yaşınız genç.buda sizin şansınızı arttırıyor.Bu nedenle yılmayın ve yolunuza devam edin.Bize başvurursanız size yardımcı oluruz.Sevgiler