yumurta tembelliği

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sabalak tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mart 2010
    Konu Sahibi : sabalak
  1. sabalak

sabalak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hanm ben 22yasındayım eşim 26 eşimde bi sorun yok bende yumurta tembelliği var gecen sene doktora gittim kolay oldugunu soyledi ve menegon verdi 4-5 kutu aralıklarla kullandım ama bi sonuç alamadan bıraktırdı benim hormon değerlerim cok düşük LH0.01 fshamda aynı yüşük olması ne anlama geliyo sizce ne gibi bi tedavi görmeliyim direk tüp bebeğe gerek yoktur inş. benim bebek sahibi olmama çok mu zor? uzun süreli bi tedavimi cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

2. 31 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sana allarm zilleri çalıyorum yaşadığın şey yumurta tembelliği ya da menapoz gibi bir yumurtalık yetmezliği değil. hipohipogonadizm denilen bir durum. yumurtalıklarını harekete geçirmek için menagon benzeri ki kullanmış ilaçlardan kullanman gerekecek ama bunlar 3-4 kutu al kullan gibi bir tedavi ile olmaz. benim klinik tecrübelerimde senin gibi hastalarım gebe kaldılar. bence istanbuldasın sonuçlarınla gel yüzyüze konuşup durumu açığa kavuşturup anlamanı sağlayayım. çünkü sadece çocuk için değil senin genel sağlığın içinde önemli bir sorun. eğer dilersen 02122300809 numaralı telefondan sekrete arkadaşlarım benim adımı verdiğinde yardımcı olur. bekliyorum, sevgiler.

ela ve hira bunu beğendi.
  4. 31 Mart 2010
  5. zeynepimmmm

zeynepimmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba...ben 23 yaşındayım yaklaşık 4-5 sene önce polikistik over olduğunu söylediler ve yıllarca doğum kontrol hapı kullandım.3 ay önce annemin yıllardır gittiği bir doktora gittim ve bende kist olmadığını söyledi.tabi ben boşuna ilaç kullanmış oldum ve yumurtalıklarım çok zayıflamış.bebek istiyoruz fakat 2 aydır olmuyor.doktor biraz daha denememizi söyledi sizce tedavi görmem gerekir mi?

6. 31 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam yumurtalıklar tembelleşmiş derken ne kastedildiğini detaylandıralım ona göre size çocuk için bir yol çizelim beraber. bana hormon değerleriniz var ise yazar mısınız?

8. 31 Mart 2010
  9. zeynepimmmm

zeynepimmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bilemiyorum sanırım tedavi olmadan cocuk olmasının zor olucağını kastetmiş olabilir.sadece ilaç kullandığın için yumurtalıkların tembelleşmiş dedi birde hormon değerlerimi ölçtürmedim hiç ama ne yaptırmam gerektiğini söylerseniz eğer hemen yaptırabilirm.

10. 1 Nisan 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam istanbuldasınız sizi görmem mümkün olur mu? çünkü biz infertilite uzmanlarının yumurtalıkları değerlendirme kriterleri biraz daha farklı olabiliyor. testlerinizi de ona göre düzenler gerçekten tedavi gerekli midir, gerekirse ihtimallerimiz nasıl olur konuşma fırsatımız olur. dilerseniz 02122300809 numaralı telefondan sekreter arkadaşlarım benim adımı verdiğinizde yardımcı olacaktır. bu önemli bir durum çünkü.

12. 3 Nisan 2010
  13. dillara

dillara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm.ben 37 yasindayim hic cocum olmadi.iki sene önce düsük yaptim daha 3 haftaliken.herseyim normal diyor doktor.esimde,de problem yok.ilk evligimde de olmadi.ve simdi endilesiyorum.toplam 10 sene cocugum olmuyor.problem kaverengi akintilarim var 8 aydir.ama heryeyim düzenliymis.her ay yumurlama oluyor,ama hamile kalamiyorum.klinikte de herseyim acik problem yok dediler.tüp mü yaptirsam artik.lütven bir akil.simdiden tsk.ederim

14. 4 Nisan 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam, uzun zamandır bekliyorsunuz ve yaşınız 37 olduğu için benim tavsiyem tüp bebek yaptırmanız yönünde. yurtdışında olduğunuzu yazmışsınız benim çok sayıda almanya ve fransadan özellikle hastalarım var. genellikle de yaz tatili döneminde gelirler. eğer türkiyede yaptırma planınız olursa benimle iletişime geçin lütfen size mutlaka yardımcı olurum. ama daha fazla beklemeyin zaman yumurtalık kapasiteniz dolayısıyla aleyhinizde işliyor. sevgiler.

16. 4 Nisan 2010
  17. dillara

dillara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm dr.hanim cok tsk.ederim önce.bana adress.yada tel.birakirsaniz ulasmak icin sevinirim.saygilar sevgiler.

18. 4 Nisan 2010
  19. asibebek84

asibebek84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm dr. bende birşeyler sormak istiyorum yardım edebilir misiniz? ben de 9 aydr evliyim 5kez klomen kullandım etkisi olmadı 2 kutut 2 öğün kullandım son kez de yine 2 kutu 3 öğün kullandım ama yumurtlama olmuyo yaşım 26 ne yapayım ne öneririsniz lütfen bana da bir fikir sunun ben bu konularda da biraz bilgisiz kalmışım bilmiyorum ne yapmam gerek kimseye de soramıyom cevabınızı bekliyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.