Yumurta toplama,embriyo transferi bayram,tatile denk gelen oldu mu?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulshie tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gulshie
  1. gulshie

gulshie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaslar,

Ben ekim,kasim gibi Ankara'ya gelip tup bebek yaptirmayi dusunuyorum.Henuz hangi klinige gidecegime karar vermedim arastiriyorum.Tedaviye Ankara disindan gelecegim ve is yerinden aldigim iznim dolayisiyla Kasim basinda tup bebege baslayacagim galiba ama bu durumda da yumurta toplam,transfer islemi falan tam kurban bayramina denk gelecek gibi.Boyle bir durumla karsilasan oldu mu?Bu durumda klinikler,doktorlar ne yapiyor?Tecrubelerinizi paylasir misiniz?

Ayrica Ank daki klinikler hakkinda tavsiye ettiginiz etmediginiz klinikler varsa paylasirsaniz sevinirim.Tesekkurler.

2. 8 Eylül 2010
  3. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de şu anda tedavideyim ve benim işlemlerim de bayrama denk gelecek..Benim merkezim bayramda açık olduklarını söyledi.... Ben Ankara Maya tüp bebek merkezini tavsiye edebilirim başarılı ve ilgili bir merkez...Ben de şu an Mayadayım ve memnunum... Tedavin şimdiden hayırlı olsun....

4. 9 Eylül 2010
  5. gulshie

gulshie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    xBettyx,

mesajin icin tesekkurler.iznimi ayarlayabirlisem Kasim da ank ya gelip tup bebek yaptirmak istiyorum da. bu durumda yumurtlama donemim sanirim tam kurban bayramina denk gelecek.O yuzden sordum.

Maya ile ilgili hic kotu birsey duymadim.herkes iyi oldugunu soyluyor.tedavinde bol sans diliyorum allah yardimcin olsun.

6. 10 Eylül 2010
  7. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Bayrama denk gelse de bu özel merkezler mutlaka açık oluyor.... Hakkında hayırlısı olsun canım....

8. 12 Eylül 2010
  9. gulshie

gulshie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    xBettyx,

bayramda maya da tedavin vardi galiba.umarim iyi gecmistir.simdiden iyi sanslar dielrim :)