Yumurta toplama islemi sonrasi karinda sislik

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yagmurum1 tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yagmurum1
  1. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar bugun saat 9.00 da yumoslarim toplandi 22 adet doktor karinda sislik ve su toplamasi olabilir dedi cok yumurta sayisindan dolayi ve su anda agrim var sizin de bole olaniniz var mi bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Sevgiler....

2. 31 Mayıs 2010
  3. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hadi hayırlı olsun, uamarım sağlıkla bebişini yada bebişlerini kucağına da alırsın, ağrın çok normal ilk denememde bende de oldu, yumoşun çok olmuş ya ondan tatlım, dinlenmene bak, hepsi kaliteli olsun inşallah:KK46:

4. 31 Mayıs 2010
  5. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canim cevabin icin biraz olsun icimi rahatlattin opuyorumnanaktan

6. 31 Mayıs 2010
  7. 30temmuz

30temmuz kuzum gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ağrının olması normal ama yumurta sayın iyi su toplama ve şişlik yaşayacağını sanmıyorum.

8. 31 Mayıs 2010
  9. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Insallah canim bende su toplamasindan korkuyorum ve sabahtan beri surekli su iciyorum

10. 31 Mayıs 2010
  11. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ohss olan birsi olarak: o 4-5. gun basliyor. benim mide agrisi ile baslamisti bas donmesi karinda sislik ve nefes alamama. zaten bi gariplik oldugunu mutlaka anlarsin. simdiki sislik yeni yumrta toplanmasindan olabilir. yarina gecer merak etme/bi kac gun daha takip et belirtilerin siddetlenmesi lazim ohss icin. ikinci denemede ohss olmadim ama hafif karnim sisti oda yine ayni 5-6 gun basladi ama cok hafifti. hayirlisi olsun canim/ Rabbim gonlundekini versin

12. 31 Mayıs 2010
  13. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tsk.ederim bilgilerini benimle paylastigin icin rabbim herkezin gonlundekini versin seninkininde cnm evet dedigin gibi takip edicem kendimi hatta doktor hergun tartil kilona bak bi degisiklik olursa haberdar et dedi peki ohss 4.5 gun basliyor demissin o gunler icinde transfere denk gelmiyor mu?

14. 1 Haziran 2010
  15. leydim84

leydim84 BİR VARMIŞ.. BİR YOKMUŞ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim çok geçmiş olsun tedavinde hayılı olsun inş.. ebnimde cuma günü yumoşlarım toplandı 35 adet ve benim yumoşlar toplanmadan su toplamaya başladaım ve anestesim çok ağır geçti..... kısmetse yarında transferim var... hakkımızda hayırlısı dünde doktora muyeneye gittim son kez oda şuan sadece sol yumurtalığında su var dedi doktor ister erteleyelim ister yapalım size kalmış dedi eşim ve ben etelemek istemedik.... sonuçta 3 ay sıkıntı çekicekmişim hamile kalırsam oda olmaz inş.........RABBıM yardımcımız olsun........

16. 1 Haziran 2010
  17. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar selam ya ben bu su toplama olayını anlayamadım açıklar mısınız bana ??

Su içmemezlikten mi oluyor yoksa çok su içmekten mi ?
    Ben ayda 1 kere 1 su bardağı içerim hiç sevmiyorum suyu sorun olur mu ??

18. 1 Haziran 2010
  19. yagmurum1

yagmurum1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saol canim seninde tedavin hayirli olsun masallah yumoslarina annesine siki siki tutunur insallah esim doktorla konustu agrisi var dedi ve karni sis demis afedersin tuvalete cikmakta bile zorluk cekiyorum doktor bi problem cikarsa gelin demis hafta sonuda transferim gerceklesecek insallah agrilarim hafta sonuna kadar hafifler. Allah hepimizin yardimcisi olsun.,...:ecrin_bebek: