yumurta toplama

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xoxzlemkrts tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

4 Nisan 2008
    Konu Sahibi : xoxzlemkrts
  1. xoxzlemkrts

xoxzlemkrts Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar dün yumurtalarım toplandı şimdi bekliyorumm cok heyecanlıyım benim gibi arkadaşlarla konuşmak istiyorum

2. 4 Nisan 2008
  3. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

canım ben daha yumurta toplama işlemine geçmedim... daha dün iğnenin birine yani başladım...bende çok heyecanlıyım... senin transfer sonrası ağrın oldumu??? neler hissettin
    ???

4. 4 Nisan 2008
  5. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar

Bende çarşamba günü gonalf lerime başladım ayın 2 sinde. Pazartesi tekrar kontrolum var. Allah izin verir, bi aksilik çıkmazsa ayın Nisan 14 gibi İstanbul'dayım, belki dahada önce.Heyecanlanmaya başlıyorum artık. Ama Allah 'a çok şükür kafam rahat. Rabbimden tek isteğim hayırlısı olsun sağlıklı sihhatli olsun. Gerisi önemli değil. Hepimiz içinde bu dileklerim geçerli.

6. 4 Nisan 2008
  7. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım hakkında hayırlısı olsun inşallah... yakınmış senin transfer tarihin... benimde nisan sonu tahminen.. transferden sonr aistanbulda kalacaksın değil mi???

8. 4 Nisan 2008
  9. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet Yumurtalar Narkoz Altinda Alindi Bişey Hissetmedim Ama Sonrasinda özellikle Idrara Cikarken Cok Ağrim Oluyor :))
    Ağrinin Olmasi Cok Normalmiş Toplam 11 Yumurta Alindi Bunlardan 8 Tanesi Tutmuş Yani şimdiden 8 Cocuk Annesiyim :))

Aslinda Orada Büyütüp Bana Verseler Ne Güzel Doğum Ağrisi Cekmem :))

10. 4 Nisan 2008
  11. aysegul86

aysegul86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlicadiarzu
    allah seni nediyim emi benim en kotu animda beni guldurdunya sırnaşık şeysırnaşık şey allahda senin yuzunebakarda guldurur ins bugun eltimin hamileligini ogrendim benden kucuk kendisi hamile kaldi ben 5 senelik evliyim ve olmadi bende buay basliyorum tup tedavisine suan okdadr kotuyumki bu duyguyu yasayamiyacam diye cok korkuyorum ben diger odada duruyorum esimde diger odada korkudan yanimaz gelemiyoruz aglayip yaninda uzulecez diye ne biliym allahim herkesin gonlune gore verir ins neyse kib canim

12. 5 Nisan 2008
  13. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106

canım ya aynı duyguyu bende 2 ay önce yaşadım...çok kötü oldum.... tarifi imkansız kaç gün ağladım... onun adına mutlu olmadım mı oldum... ama kendi adıma çok üzüldüm... biz 3. yılımıza girdik ve onlar daha bu yaz evlendiler.... allahın takdiri işte ne diyelim....

inşallah allah bizimde yüzümüze bakar ve bu güzel duyguyu bizlerede tattırır inşallah....a.s.

14. 5 Nisan 2008
  15. xoxzlemkrts

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ayşegül
    cok mutsuzsun ama üzme kendini okadar kesin olur bebişin morel cok önemliymiş
    aslında ben bayılacak kadar heyecanlıyım yarın transfer yapılacak ne olacak nasıl olacak tutacakmı offf offfffffff aklımda 40 tilki var bu benim ilk denemem yarın için bana dua et şuan aşırı ağrım var yarın nasıl olacak onuda bilmiyorum ya

QUOTE=aysegul86;2461130]tatlicadiarzu

allah seni nediyim emi benim en kotu animda beni guldurdunya sırnaşık şeysırnaşık şey allahda senin yuzunebakarda guldurur ins bugun eltimin hamileligini ogrendim benden kucuk kendisi hamile kaldi ben 5 senelik evliyim ve olmadi bende buay basliyorum tup tedavisine suan okdadr kotuyumki bu duyguyu yasayamiyacam diye cok korkuyorum ben diger odada duruyorum esimde diger odada korkudan yanimaz gelemiyoruz aglayip yaninda uzulecez diye ne biliym allahim herkesin gonlune gore verir ins neyse kib canim[/QUOTE]

16. 5 Nisan 2008
  17. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarım hiç ümidinizi kaybetmeyin "43 yaşında anne olmak" yazımı okuyun. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN:1hug::1hug::1hug:

18. 5 Nisan 2008
  19. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Allahın izni ile herşey yolunda gözüküyor, transferden sonra daha da güzel olacak, ama kabız olma şimdiden, sıvı gıdalar tüket canım,
    birde "43 yaşında anne olmak yazımı " oku, Allahtan ümit kesilmez, rahat ol, öpüyorum, Allah tamamına erdirsin:1hug::1hug: İkizler geldi bile:1hug::1hug: