Yumurta toplandıktan kaç gün sonra transfer yapıldı sizde?????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xoxzlem77 tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

15 Mart 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem77
  1. xoxzlem77

xoxzlem77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar, 1. tüp bebek denememi yaptım malesef tutmadı:1no2: Bir arkadaşım 6 defa tüp bebek yaptırdı, yumurta toplandıktan 2 gün sonra transferi yapıldı (tıpkı bendeki gibi) ve ondada hiç biri tutmadı. 7. denemelerinde transferi yumurta toplandıktan 5 gün sonra yaptılar ve arkadaşım şuan 5 aylık hamile. Şimdi benim sorum şu, sizde yumurta toplandıktan sonra kaç gün sonra transfer yapıldı :uhm: Benim 8 tane döllenmiş yumurtam vardı 3 tanesinin transferi yapıldı. Tutmadığını öğrenince 5 tanesi duruyor değilmi diye sorduğumda onların hücreleri gelişmediği için dondurulmadı yanıtını aldım. Ama beni aradıklarında 8 tane iyi durumda yumurtamın olduğunu söylemişlerdi. Ozaman transfer edilen 3 yumurtada tam gelişmemişti diye düşünüyorum. Transferi erkenmi yaptılarki :uhm:Bu yüzdenmi tutmadı aceba :sm_confused::uhm:

2. 15 Mart 2008
  3. egeli kiz

egeli kiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 2 defa mikroenjeksion yaptirdim ama bende 4.gün sonra transfer ettiler,
    yumurtanin hücreleri gelistigi zaman transfer ediyorlar belki sende biraz erken
    veya çabuk gelisiyordur.evet iyi gelismeyen yumurtalari dondurmiyorlar,dondurursalar
    çözüldügü zaman telef olabiliyor

4. 15 Mart 2008
  5. haziran15

haziran15 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özlemcim merhaba yumurta ile sperm biraraya getirildikten sonra 30 saatte bir bölünürler 2-4-8-16-32 diye katlanarak gider ilk 3 gün içinde yapılan transferler normal transferlerdir 5. ve 6. gün transferleri blastokist embriyolardır yani en iyi kalitede olan ve dış ortamda daha çok dayandıkları için en iyi embriyolardır ve hamile kalınması en yüksek transfer şeklidir.

6. 15 Mart 2008
  7. txuxrlxux txuxrlxux

txuxrlxux txuxrlxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende ilk kez tüp bebek yaptırıyorum cuma günü yumurtalarım toplandı. 4 tane kaliteli yumurta olduğunu söyledi doktor. pazartesi de transfer edileceğini söyledi.Erken mi yani?

8. 15 Mart 2008
  9. xoxzlem77

xoxzlem77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok teşekkür ederim.
    Türlü türlü canım zaaten cuma yumurta toplanmış ve 3. gün transfer yapılacak bende 2. gün yapıldı transfer. Kafanı karıştırmak istemezdim. Sakın telaş yapma. Allah hepimizin yardımcızı olsun.

10. 15 Mart 2008
  11. zehra81

zehra81 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim özlem77 Benim Ilk Mikro Denememde 14 Tane Yumurta Toplandi 7 Tanesi Iyi Kalite Dölendi Benimle Ayni Gün Yumurta Tolanan Arkadaşlara 2. Gün Transfer Yapildi Ama Onlarin Daha Az Yumurta Toplanmiş Böyle Olunca Hücralar Bölünürkenden Transfer Yapiliyor Benim Ise 3. Gün Transfer Yapildi Hata Bana 3 Embiriyo Transfer Edildi 8 Hücreli Fotoraflarida Vardi Diğer 4tane Ise 4 Hücrede Kaldi Onlar Kalitasiz Sayildi.sen Hiç Merak Etme Embiriyolar Bölünmelerini Tamamlamiştirda Transfer Yapilir.bende Dondurmak Istedim çünkü Yurt Dişindan Gelip Yaptirmiştim Ama 4 Hücreli Olduklari Için çözülürken Telef Oluyorlarmiş.

12. 15 Mart 2008
  13. txuxrlxux txuxrlxux

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar doktorum aradı 4 yumurtamdan 3 ü döllenmiş çok mutluyum.inşallah allah onlara can verir .bana dua edin .çok korkuyoruum

14. 15 Mart 2008
  15. txuxrlxux txuxrlxux

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım.sen kafamı karıştırmadın.zaten ben kendi kendime stres yapıyordum.çok heyecanlıyım.inşallah hayırlısı olur

16. 15 Mart 2008
  17. xoxzlem77

xoxzlem77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kıyamam yaa, bilirim o heycanıkafamçokkarıştıama sakin olmaya çalış, hep olumlu düşün. Allahım inşallah sana benim yaşadığım hayal kırıklığını yaşatmasın. Ama illaki olacak diyede birşey yok. Kendini şimdiden herşeye hazırla. Dualarını eksik etme. Allah yardımcın olsun canım. Hadi inşallah hayırlı haberlerini alırızyerimseniben

18. 15 Mart 2008
  19. kuzuum

kuzuum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım.
    benimde ilk denememde tutmadı.benimde 2.gün transferim oldu.benimde kafamda soru işareti kalmıştı.acaba daha geç transfer olsa şansım daha mı yüksek olur diye.
    ama belkide herşey nasip.
    bide bi şey soracağım.hangi hastanede olmuştu ilk denemen?