yumurta toplatmadan once idrara SIKISIK mi olmak lazim??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve mehay tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : mehay
  1. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    kizlar yumurta toplatmadan once sanirim cok su icmek lazimmis..neden?ve idrara SIKISIKMI girmek lazim yumurta toplatmaya???

2. 12 Nisan 2008
  3. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım alakası yok.Senin söylediğin transfer öncesi.Rahmi daha rahat gözlemleyebilmek için yapıyorlar.yumurta toplama genellikle anesteziyle yapılıyor zaten.İdrara sıkışık olunmuyor.Benim genel anesteziyle toplanmıştı.

4. 12 Nisan 2008
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    tup bebek yaptiran arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum!!nedense yumurta toplatmak cok korkutuyor beni..

6. 12 Nisan 2008
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim demin birisi yazmisda dikkatimi cekti ,hic duymamistim..o yuzden sordum..birinin cok agrisi varmis transferden sonra digeride demiski yumurta toplatmadan once az su icmissindir..digeride evet demis..o yuzden sordum!!

8. 12 Nisan 2008
  9. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Genel anesteziyle yaptır bence korkma.Lokal yapılırsa bir miktar duyulailiyormuş gene de

10. 12 Nisan 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    haa o başka sıkışıklıkla ilgisi yok onun.Düzenli ve bol su içmek lazım ödem yapmasın diye yumurta toplama işlemi öncesi ve sonrası onu demek istemiş.Bazılarında karında su toplama falan oluyor ya.Genelde yumurta sayısıyla alakalı bir durum.Ne kadar çok toplanırsa o kadar ağrın oluyor.Ben hiç hissetmemiştim az birşey ağrısız kanamam olmuştu o kadar.8 tane toplanmıştı.

12. 12 Nisan 2008
  13. _emogirl_

_emogirl_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mehaycım korkmana gerek yok zaten anastezıyle bayıltıyolar senı kesınlıkle hıc bışi duymuyosun su ıiçip içmemenle de alaksı yok bnde tupbebek yaptırdım hemde 3 defa ama olmadı bnım tabı kısmet 3de negatıf cıktı ama dedgım gbı sen korkma sakın cok kolay bıişlem hıc bıişi duymuyosn hakknda hersey guzel olur umarım bol sanslar transferde bol su ıcmen lazım

14. 12 Nisan 2008
  15. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    cok tesekkur ederim kizlar...

16. 12 Nisan 2008
  17. sevimli hayalet

sevimli hayalet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaslar bende bısey soracam yumurta toplama lucrın ıgnelerınden kac gun sonra oluyor.bana lucrın ıgnenı adetının 3 gunune kadar kullan sonra gel kan tahlılı ve ultrasyon yapacaz dedıler.daha sonrakı tedavı suresını o zaman anlatacagız dedıler.bende merak edıyorum o gunden kac gun sonra yumurta toplanıyor.

18. 13 Nisan 2008
  19. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    canim ben adetin 3. gununden 10. gunune kadar kullaniyorsun diye biliyorum o igneleri 10. gunde ultrason ve kan testi...sen yanlis anlamis olmayasin???