Yumurta Uyarıcı İlaçlarla Hamile Kalan Arkadaşlar

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve margaritha tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : margaritha
  1. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADAŞLAR olumsuz tüp bebek denememın ardından 6 ay sonra başka bır doktorla yenıden denemeye karar verdım yarın gıdıcem sanırım yumurta uyarıcı ilaca başlıcam daha önce hiç kullanmadım deneyıpte hamıle kalan varsa lütfen moral olması için yazarmısınız en azından ben ve benım gıbı arkadşların içine su serpilir ümitleniriz bu dönemde moral çooook önemli bilirsiniz TEŞEKKÜRLERRRR a.s

2. 28 Mayıs 2009
  3. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumurta uyarıcı kullanıp normal yoldan hamıle kalan demek istemiştim bıraz karışık yazmışım

4. 28 Mayıs 2009
  5. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yumurtlama problemi olanların çoğunun kolay yoldan hamile kaldığını biliyorum. bu yöntem başarısı en yüksek ve en risksiz yöntem. bence moralini yüksek tut. bu arada tüp bebek kısırlıkta son aşama. ilk aşama yumurta takibi sen neden tekrar başa döndün onu anlamadım?

6. 30 Mayıs 2009
  7. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çünkü beni sanırım yanılttılar ve bu evrelerin boşa oldugunu ve yıpratıcı oldugunu söylemişti eskı doktor ve tüp bebekte%85 90 şansımın olacağını söylemişti ama sonuç alamadım tabiki daha önce bu evrelerden geçmemiştim zaten şimdiki doktorumda buna çok şaşırdı galıba ben kandırıldım para tuzağı oldu yani

8. 30 Mayıs 2009
  9. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzüldüm senin için. bu doktorların ticari anlayışı beni deli edecek.

10. 9 Haziran 2009
  11. seckin38

seckin38 ali utkum yaşam sevincim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb bende yumurta uyarıcı ılaclardan bırıne başlıycam yarın merak ettım sen yazalı epey olmuş hangı ılacı kullanıyorsun bide işe yaradımı inşallah

12. 10 Haziran 2009
  13. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben klomen kullandım ama hiçbi işe yaramadı. bu ay tekrar kullancam günde 3 tane olarak. bakalım bu ay nolcak. doktor beni de para için oyalıyor gibime geliyor.sana ne verdi doktor?

14. 10 Haziran 2009
  15. seckin38

seckin38 ali utkum yaşam sevincim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bencede bu doktorlar bılıyorlar hassas durumumuz para tuzagu kuruyorlar valla bıktım ya menogon verdı klomenin daha gelişmiş haliymiş galiba aşılama yapılırlrn verıliyormuş bu iğne ama ben aşılama yaptırmıycam ki kafam karıştı haaa:uhm::uhm::uhm:

16. 11 Haziran 2009
  17. pinos

pinos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende 2 senelik evliyim.7 aydır bebek istiyoruz olmuyor.yumurtlamam yavaşmışş
    bunun üzerine zekai tahir burak hast gittim dün ilk defa bana aşılama yapıldı şuan kasıklarımda ağrı varr.sabırsızlıkla sonucu bekliyorum umarım tutar.allah isteyen herkesede bebek versin.

18. 11 Haziran 2009
  19. tubix

tubix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar bende sizden biriyim ve 4snedir uğraşıyom.bande klomen kullandım bi işe yaramadı.iki sene önce göbek altı iğnelerle hamile kaldım ama düşük oldu.peşine aşılama yaptırım tutmadı.daha 20 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım oda tutmadı.şu an ne yapacağımı bilimiyorum ben tüp bebek istiyorum ama doktorum onun son çare olduğunu birkaç kez daha bu tür bi tedaviye devam etmemi istiyo.Allah hepimizin yardımcısı olsun hepinize acil şifalar diliyorum dualarım sizinle:Saruboceq: