Yumurtalık Rezervinde Azalma Olupta Tüp Bebekte Başarılı Olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve angies tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : angies
  1. angies

angies anne olmayı çok istiyorrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar yumurtalık rezervinde azalma olupta tüp bebek yaptıranlar ve yaşadığı tecrübeleri anlatmak isteyenler lütfen buraya
  2. 29 Mart 2010
  3. angies

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kimse yokmu kızlar.... benim fsh değerim yüksek ve yumurtalık rezervimde azalma var doktora ilk gittiğimde tek yumurtam oluşmuştu ve çatlamıştı ikinci gidişimizdede tek yumurtam oluştu ve alındı kaliteli çıktı ve dölleme yapıldı sonunda transfer yapıldı fakat bugün sonucumu aldım negatif ve doktor bu beklediğimiz bir durumda şansın zaten çok azdı donöre başvurmanız gerekebilir dedi. 2 ay sonra tekrar bakalım olursa yumurtan tekrar deneyelim dedi bakalım nasıl olacak. çok ümitlenmiştim ama olmadı buda bir başarıdır aslında buraya kadar geleceğimizi bile düşünememiştik. sizde lütfen deneyimlerinizi anlatın
  4. 30 Mart 2010
  5. angies

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sanırım kimse bu sorunu yaşamamış benden başka :KK43:(
  6. 31 Mart 2010
  7. Filo

Filo Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    cnm fsh kaç....benim gecen ay fsh 33 çıktı...cylo prognova verdi oda kist yaptı....şimdi kist için ilaç kullanıyorum....hasta olunca ölçtürücem fsh ı..düşrse tüp düşünüyoruz.....
  8. 31 Mart 2010
  9. angies

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim ocak ayında 22 idi şubat ayındada 8 e düştü ve tüp bebek yaptırdık tutmadı. şimdi tekrar başlıyacağım. ben hayıt suyu içtiim fsh ımı düşürmesi için faydalı oldu sende dene
  10. 6 Haziran 2010
  11. starsuzie

starsuzie Umuda yolculuk Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    yumurta rezervi azalmış olanlar...nerdesin çok canım acıyor.
  12. 6 Haziran 2010
  13. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    merhaba bende aynı durumdayım bu ay 3. tüp bebeğe başlayacaktık fsh 24 çıktı ertelendi 4 gündür günde 2 kere hayıt suyu içiyorum inşallah düşürür acaba hayıt suyu kist falan yaparmı bilgisi olan varmı acaba çünkü ben ne zaman bitkisel birşey kullansam kist yaptı doğum kontrol hapı kullandığım için tedavilerim bir çok kere ertelendi kist yapıyorsa hemen bırakıcam çünkü
    inşallah erken zamanda düşer fsh ın da başlarsın tedavine
  14. 6 Haziran 2010
  15. eylul08

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ben diğer topikde de sana cevap yazmıştım yeni farkettim canım aynı kişi olduğunu
  16. 6 Haziran 2010
  17. diana007

diana007 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar.bu fsh değerinin normalde kaç olması gerekiyor ben gecen ay tüp bebek tedavisi gördüm fsh ım 6.doktor gayet güzel demişti ama sadece 6 yumurta toplandı benden sonuç tabii ki negatif.incir suyu ve bal,tarçın,çörekotu kullanan arkadaşlar var çok yumurta elde etmek için isterseniz bi deneyin.bende düşünüyorum bu ilk tüp bebek tedavimdi bi daha ne zaman denerim bilemiyorum daha kendime gelemedim.allah bu yolda ki herkesin yüzünü güldürsün.
  18. 6 Haziran 2010
  19. eylul08

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    merhaba diana fsh normalde 8 in altında olması gerekiyor seninki gayet güzel benimde önceden fsh la ilgili bir problemim yoktu geçen aylarda hep baktırıyordum hep 4 lerde falan çıkıyordu bu ay birden 24 çıktı alarm verdi yani yumurta rezervin bitiyor diğe
    ben tedavimin birinde ve arada bal çörekotu tarçın karışımını kullandım ama yumurtam yine azdı hatta tedavi dışında kullandığım zamanlarda hep kist yaptı bende artık kullanmak istemiyorum bu yüzden şimdi sadece hayıt suyu içiyorum inşallah o da kist yapmaz
    inşallah birdahaki tedavinde herşey yolunda gider ve kavuşursun bebeğine
    hepimiz kavuşalım inşallah