yumurtalarda yapısal bozukluklar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Ayxsxenur Amine Su tarafından 16 Mart 2008 başlatılmıştır.

16 Mart 2008
    Konu Sahibi : Ayxsxenur Amine Su
  1. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    2002 yılında mik. enj. ile bir kızım oldu, 2007 yılında 3 kez deneme yapıldı yumurtalarda yapısal bozukluklar olduğu söylendi, genetik testlsrim(kromozom ve faktör) iyi çıktı, 4. deneme için dr randevusu aldım, nisanda inşallah, yumurtalardaki yapısal bozukluklar devam edermi? iyi yumurtalar elde edilebilir mi? bilgis olan varmı? bu arada 39 yaşındayım

2. 16 Mart 2008
  3. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle inşallah dileklerin kabul olur. Yumurtaların kalitesine gelince senin de söylediğin gibi 35 yaş sonrası kalite ve yumurtalık rezervinde azalma olduğunu biliyorum. Ama emin ol ben dokotruma bana somut örnekleri göstermesi için sürekli ısrar ettiğimden kromozomları bozulmuş ve yaşı42 olan bir çok hastasının bebek sahibi olduğuna şahidim.
    Bu yüzden Allah'tan sana bukonu içinsabır vermesini dilerim. Ve en kısa zaman içinde 2. bebeğine kavuşman için dua edeceğim.
    Sevgiler

4. 17 Temmuz 2013
  5. qingdao

qingdao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    yumurtalarında yapısal bozukluk olan kimse yok mu? 2 kez tüp denedim 2 sindede yumurtaların yapısı bozukmus napıcagımı şaşırdım :KK43:

6. 17 Temmuz 2013
  7. diferans

diferans nasipte varsa... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    16
    Canım ben de iki kere denedim olmadı, ikincisinde transfer bile olmadı, döllenmedi yumurtalar. Zarlarında problem varmış, ben de bilmiyorum ne yapacağımı, dua ediyorum...