yumurtaları boş çıkıp transferi yapılmayanlar....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Filo tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Filo
  1. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    gecen ay ilk tüp denememde 2 yumurta gelişti ve maalesef boş çıktı.....bnm fsh yüksekti 41...düştükten sonra 11.5 la tüpe başladım...doktor yüksek fsh tan olabilir dedi....benim gibi yaşayıp sonra kaliteli yumurta üretip hamile kalan varmı...2.ye korkuyorum....

2. 24 Ağustos 2010
  3. DenizGeldi

DenizGeldi sevgi emek ister Üye

Beğenildi:
    1.127
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba;benim bir tedavimde tek yumurtam vardı o da boş çıkmıştı.sonrakinde 3 tane toplandı.1 tane transfer edildi 5 hücreliymiş.tutunmadı.daha sonrakinde 2tane oluştu aşılamaya çevirdik.en sonuncu da 6 tane güzel gelişti.maalesef onda da transferim olmadı.3ü döllendi ama bölünmesi durdu.bölünme durması ile ilgili dr lar net olarak.herhangi bir sebep gösteremiyorlar.fsh ve diğerlerim iyiydi,sorun yoktu.bu işler biraz şans biraz kısmet işi.
    haa.benimle mukayese edip üzülmeyin.benim kan pıhtılaşmam var.sebebim bu da olabiir.benim anlatmak istediğim şey.bir kere boş çıktı diye yine öyle olacak diye bir şey yok.yine folikül gelişimi olabiliyor yani.ikincisi için bol şanslar

4. 24 Ağustos 2010
  5. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    erderdi canm teşekkür ederim...inş. en kısa zamanda ALLAH kucaklarımızı boş bırakmaz...erderdi fsh kaçtıı senin cnm...başka böyle yaşayaan arkadasımız varmı....

6. 24 Ağustos 2010
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benimde görümcemin 2 tane yumurtası vardı birisi öldü,diğerini dün aldılar döllenmeye başlamış.işallah tarnsferi olur hayılı sonuç alır.önceden döllenmeden ölmüştü yumurtaları.allah hepinizin yardımcısı olsun.

8. 24 Ağustos 2010
  9. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Filo selam,

Canım benim ilk denememde 14 yumurta toplandı ve hiç biri olgun çıkmadı, lab ortamında olgunlaştırıldı ama maalesef olmadı.yaşım 27 ve görünürde hiç bir problemim yok.

2.denememde ise 10 tane toplandı ve 8.i olgun çıktı, 2.denememde bal-tarçın-çörek otu yedim.ve tabi bol bol dualar, umudunu kaybetme olur mu ve sakın vazgeçme, hımmm bu arada 14 haftalık ikizlerime hamileyim:nazar:maşallah demeyi de unutma:)

bol şanslar canım..

10. 24 Ağustos 2010
  11. DenizGeldi

DenizGeldi sevgi emek ister Üye

Beğenildi:
    1.127
    Ödül Puanları:
    188
    tedavi olduğum sıralar fsh 7 9 arasıydı.şimdilerde 10 civarlarında.duana tüm kalbimle katılıyorum.yine de hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun.herşeyde vardır bir hayır

CİGDO;SENİNDE YAVRULARINA MAŞALLAH.allah nazarlardan saklasın.kucağına almayı nasip etsin sağlıkla.:nazar:

12. 24 Ağustos 2010
  13. PETEK73

PETEK73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba benimde ilk denememde 3 yumurtam vardi ucude bos cikti.ikinci denememde 2 taneden biri yine bos cikti digeri transfer oldu malesef tutmadi simdi ucuncu tedaviyi goruyorum ama 9. gunundeyim yumurta olusmadi.Allah hakkimizda hayirlisini versin.

14. 25 Ağustos 2010
  15. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım inş. hayırlı haberler alırız

16. 25 Ağustos 2010
  17. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım ALLAH nazarlardan korusun.....bizlerede dua et...

18. 25 Ağustos 2010
  19. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148