Yumurtalarım büyümüyor!!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve xBettyx tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : xBettyx
  1. xBettyx

xBettyx Sabırla bekliyorum..... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar bu 4. denemem ve daha önce böyle bir durumla karşılaşmadım.. Puregon kullanıyorum dün 4. günümdü USG kontrolümde yumurtalarımın tedaviye cevap vermediğini söyledi dr.. Dozu zaten yüksek başladık 300 ıu....

Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Lütfen yardım edin moralim çok bozuk hiç böyle bir durum olacağını düşünmemiştim.....

2. 1 Haziran 2010
  3. DiLaN.

DiLaN. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deneme sayısı arttıkça ilaçlara daha geç cevap veriyor yumurtalar bende iki deneme yaptım ikincisinde aynı şeyle karşılaştım..üçüncüye sırf bu yüzden başlamaya korkuyorum

4. 1 Haziran 2010
  5. xBettyx

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim canım cevabın için umarım sebep budur başka bir şey yoktur....

6. 1 Haziran 2010
  7. adanor

adanor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende de dozaji arttirmislardi yumurtalarin bazilari buyumus bazilari kucuk kalmis hatta yuksek doz kullaninca diger yumurtalari catlatabilir dediler ama Allahdan bisey olmadi ,,daha sonra hepsi normal buyukluge ulasdi ,,belki daha uzun sure kullanmaniz gerekecek igneleri bilemiyorum ama doktorunuzun cevap vermiyor demesi ne anlama geliyor yani tedaviniz yarim mi kalacak tam anliyamadim ,,,hakkiniz da hayirlisi olsun

8. 1 Haziran 2010
  9. xBettyx

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Henüz 4 gündür kullanıyorum iğneyi ama USG kontrolünde yumurtaların olması gereken büyüklüğe ulaşmadığını söyledi dr.. henüz tedavi yarım kalır gibi birşey söylemedi... Dozu atıracaktı ama e2 sonucu iyi çıktığı için 2 gün daha aynı dozda devam et dedi dr... Ama daha önce böyle bir şey yaşamadığım için korktum açıkçası

10. 1 Haziran 2010
  11. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bettycim;

Benim basima da benzer bir sorun geldi. Gerci ben dondurulmuslari deneyecekken oldu. Zaten dondurulmuslarda yumurta buyutucu ilac almiyorsun ama transfer icin onlarin gene belirli bir buyukluge ulasmasi gerekiyor. Benimkiler Dr un istedigi buyukluge gelmediler bir turlu. Bu ay bekleyelim yumoslar tadsiz bu ay dedi. Bir sonraki reglimin 3. ve 7. gunleri arasinda burda (Letrozole ya da femara) diye gecen bir hap kullandim. Yumoslar hemen kivama gelmislerdi. Belki seninkinden biraz farkli ama simdi her sorunun cozumu var. Belki sana da boyle bir ekstra ilac falan verirler ya da dozu arttirabilirler. Korkma lutfen..

12. 1 Haziran 2010
  13. xBettyx

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    cevabın için teşekkürler canım zaten hemşire de eğer böyle devam ederse merniol muydu neydi takviye bir ilaç vereceğiz dedi ilaç versinler kullanırım ama tedavinin ertelenmesi veya yarıda kalması fikri beni çok korkutuyor bu ay kendimi çok hazırladım tekrar aynı gücü bulamam

14. 1 Haziran 2010
  15. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Elbette insan basta hayal kirikligini ugruyor ama herseyde vardir bir hayir. Lutfen kendimi bir daha hazirlayamam falan deme. Bir daha ki ay yumoslarin ekstra ilacla hemen buyuyunce sen de kendini cok daha iyi hissedeceksin. Ins hersey cok daha guzel olacak. SImdi bosu bosuna bastan tadsiz gidiyorsa zaten hic ustune gitme...

16. 2 Haziran 2010
  17. daglarr

daglarr Rabbi hebli minessalihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim başıma da geldi. 3 micro geçirdim. 1. de doz 275'le başladı. 2. de 300'le 3. de 425'le. her tedavide doz arttı. ama sonuç önemli olan yumurtalarımın kalitesi iyiydi. stres yapma...

18. 2 Haziran 2010
  19. xBettyx

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim canım içimi rahatlattın inş. yumurtaların kalitesi iyi olur 3 gün fazla iğne kullanmaya razıyım