Yumurtalarım gelişmedi...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve side75 tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : side75
  1. side75

side75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar...

Şu anda o kadar umutsuzum ki.. İçimdekileri yazmak sizlerle paylaşmak istiyorum... Bir hafta önce tüpbebek tedavisine başladım... 6 yumurtam oluştu... 14 mm'ye kadar 3 yumurtam büyüdü ancak bugün doktor 4 gündür bir büyüme olmadığını söyleyerek tedaviyi iptal etti.. 3ay sonra gelin bir de femera protokolü deneyelim... O da olmazsa tek şansınız donasyon bir daha tüpbebek denemeyin dedi... Dünya başıma yıkıldı... Şu an ne hissedeceğimi inanın bilmiyorum... Benimle aynı şeyleri yaşayan biri var mı acaba? Önce yumurtası gelişmeyip daha sonra bir tedaviyle yumurtası gelişen... Doktorumun yaptığı gibi herşeyi kestirip atmak bu kadar kolay mı?... Daha 29 yaşındayım....

2. 31 Temmuz 2009
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Sidecim Tüp bebek aşamasında değilim ama yumurtalıklarım pcodan dolayı olmuyor klomenle bile 1-2 oluyordu bazen gelişmiyordu bir der.bu denli kestirip atamaz bence başka bir hekimle görüş..

4. 31 Temmuz 2009
  5. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım hemen ümitsizlıge kapılma anlamadıgım su dr un madem yumurtalar gelısmıyo neden ılacın dozunu arttırmadı benım dr um yuksek dozla baslayalım once gelsmeme ıhtımalıne karsı daha sonra azaltırız dozu ıstedıgımız gıbı gıderse dedı bende tedavıdeyım yrn baslayacagım yumurta gelıstırıcı ıgnelere fostimon kullanacagım 5x75 le baslıycaz bende vakıt kaybetmeden baska dr a gorun durumunu anlat

6. 31 Temmuz 2009
  7. DrGunay

DrGunay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım.Ama bence kestirip atmak en zayıf bir doktorun yaptığı bir şey.Bence başka bir doktorla daha görüş.Böğle zorlukların öhtesinden Alman hastanesi ve Bahçeci kliniği gele biliyor.İstersen oradan da bir doktorla Mustafa Bahçeciyle ve ya Halit erdenle bir görüş.Bak onlar ne önericek...

8. 31 Temmuz 2009
  9. side75

side75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Angelcım maalesef en yüksek dozlarla başlamıştı… En yüksek dozlarla bu sonucu elde ettik… Bu durumda olup da femera tedavisiyle yumurtaları gelişen iyi sonuç alan var mı?...

10. 31 Temmuz 2009
  11. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım sen yıne de baska bı dr gorun derım var mı oyle hemen 3 ay sonra deneyelım deyıp kenara cekılmek o kadar emek verıyoruz cabalıyoruz psıkolojık yonunu hıc hesaba katmıyorum zaten ınsallah bır daha kı kontrolune gelısır yumurtalarında utanır dr un:Saruboceq:

12. 31 Temmuz 2009
  13. Amerikali

Amerikali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden uc ay canim basaka bir dr la gorus bence hem femara cok iyi ir hap yumosun kalitesini artiriyor bence uc ay bekleme gecmis olsun canim

14. 31 Temmuz 2009
  15. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence hiç üzülme tıp okadar gelişmişki boşuna üzülüyorsun bence.Başka bir doktora görün veya çok stres yaptında yumurtalıkların gelişmedi..

16. 31 Temmuz 2009
  17. side75

side75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben umut tüp bebekte bu sonucu aldım…Sizce Alman Hastanesi buradan daha mı farklıdır?... Umut tüp bebek Alman Hastanesi’ne bağlı bir kuruluş diye biliyorum…

18. 31 Temmuz 2009
  19. welike

welike Guest

sidecim canım hemen üzülme başka dr. la bi görüş hangi igneyi kullanmıştın canım ben ilk denememde menogon kullandım yumurtalarımın içi boş çıktı hiç toplanmadı 2. denemede puregon kullandım 13 yumurtam toplandı belki ilacını degiştirirler araştı başka doktorlarla görüş canını sıkma işallah hayırlı haberler verirsin