yumurtalarım gelişmemişşşşşşşşş

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve OZLEMKELES tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : OZLEMKELES
  1. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar ben klomen kullanıyorum ama bu ay yumurtalarım yok dedi dr . bu ay aşılama ümitlerim bittiiiiiiiiiii

çoooook üzüldüm napacam bilmiyorummmmmmmmmmmmmmm

2. 5 Temmuz 2008
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    üzüldümm canım pekı sebebı neymışş bu konuda konuştunuz muu inşş bi dahakı seferrr herşeyyy yolunda gıderrr umudunu taze tuttt

4. 5 Temmuz 2008
  5. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım bilmiyorum dr sadece bu doz az dedi birdahaki ay umarım igne verir
    bu ay aşılama olurum diye o kadar çok heveslenmiştim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

6. 5 Temmuz 2008
  7. aktuel

aktuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ayşenurrun formunu bul orada bitkisel destek ile ilğili bilgiler var yardımcı olacaktır.
    lütfen üzülme bu alın yazısı zamanın gelince olacak ama bazılarımız için yol uzun.

8. 5 Temmuz 2008
  9. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme vardır bundada bir hayır.Allah bu emeklerimizin karşılığını bir gün verecek ben inanıyorum.hakkımızda hayırlısı olsun.nerede yaptırıyorsun aşılamayı.ilk aşılama denemense hele hiç üzülme herkesin bünyesi farklı sana uygun ilacı ve dozu dr bu defa daha iyi ayarlayacaktır.kocaman öpüldün canım Allaha emanet ola.s.

10. 5 Temmuz 2008
  11. nevrosky

nevrosky Doruk Paşa Sen Çok Yaşa Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    196
    Canım bu kadar çok üzülme.. Kaybettiğin birşey yok. Demekki haplar sana çok tesir etmemiş. Dediğin gibi gelecek ay iğne ile denersiniz. O etkili olur. Sadece bir ay ertelediniz öyle düşün. İnşallah öbür denemeniz başarı ile sonuçlanır da meleğine kavuşursun canım..

12. 5 Temmuz 2008
  13. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim sakın üzülme..benimde ilk ay hem de iğnelerle hiç yumurtam büyümedi..sonraki ay ancak 1 yumurtam büyüdü aşılama yaptık,tutmadı..geçen ay tekrar iğneyle denedik bu sefer 5 yumurtam gelişti,ve aşılamamın sonucunu bugün aldım hamileymişim...:)) hiç umudunu yitirme ve devam et..benim doktorum ara vermeden yaptığımız için yumurtaların gelişti demişti...haa bide adaçayını tavsiye ederim,yumurta gelişimi için çok iyi,bende kullanmıştım...Allah yüzünü güldürsün...

14. 5 Temmuz 2008
  15. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım bende yalnızım sanmıştım inşallah benim sonum da seninki gibi olur sende sorun neydi canım allah kucagına almayı nasip etsin

16. 5 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

canım demekki hayırlısı buymuş ama bu demek degildir ki öteki ay yumurtaların gelişmeyeceek sabret inanki sabreden derviş muradına eriyro sadece sabır ben o hapları kullandıgımda da hamiş olamadım sonra daha basit bir hapla ummadıgım anda hamile kaldım ve şimdi 17 günlük anneyim allahıma şükürle rolsun rabbime sizler içinde hep duacıyım kızlar ümitleirnizi sakın yitirmeyin pes etmeyin üzülmemek eşde degil ama tutun kendinizi

18. 5 Temmuz 2008
  19. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel hayırlı olsun canım bebişin. sen ne kullanmıştın canım basit bi hap demişin ya