Yumurtalarım toplandı.Sayı 6,olgun olan 2. Ne olur yardım .Desteğinize ihtiyacım var.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gxuxlsen tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : gxuxlsen
  1. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaşlar
    Dün merkezdeydim .6 yumurta topladılar. Bugün aradılar 2 olgun yumurta oluşmuş.Sordum.Yarın kaliteleri belli olur dediler.Ne olacak bilmiyorum. Yarın trasfer yapabiliriz dediler. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Çok korkuyorum. Lütfen bu konuyla ilgili bilgileriniz varsa paylaşalım. Desteğinize ihtiyacım var.

2. 14 Nisan 2008
  3. nesrin1071

nesrin1071 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülşencim neden bukadar tedirginsin anlamadım sonuçta 20 tanede toplansa ya 2 ya 3 tane veriyorlar zaten hücreleri 4veya 8 olması lasım trasnfer için olmazsa zaten iptal ediiyor.yarın trasfer dediklerine göre sorun yok sanırım

4. 14 Nisan 2008
  5. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    :1rolleyes:CANIM KALBİNİ FERAH TUT HERŞEYDEN ÖNCE SENİNİ SAĞLIĞIN.YARIN OLSUN BAKALIM ŞİMDİDEN ÜZÜLME BENCE.BENCE 2 TANE TRANSFERİN OLUR.ANKARADASIN SANIRIM BENDE ANKARADAYIM CANIM.NERDE YAPTIRDIN TÜP BEBEĞİ:KK46:BENİMDE 3.CÜ OLACAK BAKALIM CANIM TEDAVİ.

6. 14 Nisan 2008
  7. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    bir taneye bile can veriyor rabbim eger kaderinde anne olmak varsa üzülme korkma hastasın ve tedavi olmaya gidiyormuş gibi git hastaneye muayene olup geleceksin bu kadar

8. 14 Nisan 2008
  9. gxuxlsen

gxuxlsen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Kızlar.
    Sizlerin sayesinde keyfim yerine geliyor. Hepinizi çok seviyorum. Sorularınızı burdan yanıtlayacam.
    Nesrin'cim
    Bugün sabah aradılar. 2 olgun yumurta dediler. Kalitelerini sordum yarın belli olur dediler. Transfer işlemi için tekrara arayacaz dediler.Hayırlısı bakalım.

Özloş Ben daha önceden Ankarada yaşıyordum.Şimdi başka şehirdeyim. Buradan doktorum beni hazırlayıp İstanbul Brüksel Kadın Sağlığı ve tüp bebek merkezine gönderdi.Doktoruma sordum hangi doktor işlemimi yapacak dedim. Bu ekip işi önemli değil dedi. hayırlısı diyorum.
    Korkum 2 olgun yumurtadan kaliteli embryo elde edecekler mi.Yarabbim sen yardım et. Neler çekiyoruz buralara kadar gelmek için. Hem maddi hem manevi yönden yıkılıyoruz.
    Dualarınızı eksik etmeyin.İlginize teşekkür edrim. İyiki varsınız. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
    Vezikülcüm, eğer buraya geleceksen. Transfer yapılmaması durumunda ne kadar ödeme yapmanız gerekecek, Herşeyi ayrıntılı olarak konuşun.,Doktorum başka şehirde takipleri mi yaptığı için burda sadece yumurta toplma sırasında doktorları gördüm. Selam verip işlerine başladılar. Nezih bir orta mı vardı. Sizi bulunduğunuz yerden gelip alıyorlar, ve bırakıyorlar.Ama para konusunda çok temkinliler.Peşin peşin ücretlerini talep ediyorlar canım.

10. 14 Nisan 2008
  11. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hiç merak etme sen 2 tanesi kaliteli yumurtaymış işte.Kaliteli embriyo kaliteli yumurtayla olur zaten içini ferah tut.

12. 14 Nisan 2008
  13. BenKaktus

BenKaktus HERAN BATABİLİRİM... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede içini ferah tut arkadaşım...inşallah hayırlısıyla tranferinde olacak 12. gün bizlere müjdeli haberide vereceksin...birazcık sabır..

14. 14 Nisan 2008
  15. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Slm canim Allah yardimcin olsun...............................................................................................

16. 14 Nisan 2008
  17. Jazella

Jazella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım üzülme,biride aynı 20 tane olasada aynı değil mi,önemli olan hayırlı haberler vermen,bende bu işe başta çok bozuluyordum,ama zaten 3 taneden fazla verilmiyor,moralini bozma sakın....
    Hayırlı haberlerini bekliyoruz....

18. 14 Nisan 2008
  19. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım içini ferah tutu dua et canım dualarımız seninle sen takma hiç yumurta sayısımna veren mevlam yoktan var eder veriir bak örnek benim gecen ay 3 yumurtam vardı asılma için ve arkaadan gelişenlerde vardı ama olmadı kısmet degilmiş hiç takma kafana bunları iyidüsün iyi olsun bol bol şanslar canım allah kalbindekini nail etsin canım......