yumurtalık ağrısı mı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve PurpleRain tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : PurpleRain
  1. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar geçen gece tuvalete kalktım ama yatağa döndüğümde yumurtalıklarmın olduğu bölgede çok şiddetli bir ağrı başladı, bu bende 4-5 ayda bir oluyordu ama hala doktora gidemediğimden nedenini bilemiyorum, bu ağrıya sıcak su çok iyi geliyor, çünkü daha önce bir doktor söylemişti, ama zararlı mı bilemiyorum. eşim hemen termoforda su getirdi ve 30-45 dakika içinde ağrım geçti. sizce ne olabilir? ağrı sırasında yumurtalıklarımın olduğu kısım kaskatı oluyor bir de bunun nedeni idrar yolları enfeksiyonu olabilir mi? çünkü o günden beri çok sık ve birden bire yoğun idrara çıkıyorum aynı şeyi yaşayan var mı? :KK43::KK43::KK43::çok üzgünüm:

2. 9 Haziran 2008
  3. ELF-RCP

ELF-RCP Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Mrhb Senin Hamile Olabilme Durumun Varmi Peki

4. 9 Haziran 2008
  5. janet

janet Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede öyle olurdu kasıkta sidetli bir agrı böbreklere kadar gidiyordu karın sis dayanamıyordum muhtelemen üsütüyorsun hemen böyle oldugunda sıcak bir banyo kendini sıcak tut ve eger varsa talcit veya gaviskon tipi ilaclar var bunların cok faydası oluyor birde dikkat et bulgurlu sarımsaklı seyler yedigin zaman dahamı cok oluyor

6. 9 Haziran 2008
  7. ELF-RCP

ELF-RCP Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Bendede 3 Ay önce Olmuştu Yani Bir çok Neden Olabilir Ama üşütme Veya Intihap Olayi Gibide Duruo Ama Baktirman Lazim Kistte Olabiir Allah Korusun Bi Jinekolojik Muayneden Geçmen Lazim Canim Benim

8. 9 Haziran 2008
  9. PurpleRain

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi doktora gittim, idrar tahlilimde çok fazla eritrosit varmış, bir kanama görülüyor dedi doktor, ama idrar yolları iltihabı değilmiş =( çok moralim bozuk ya, acaba böbrek mi? ultrasona giricem yarın dua edin benim için (hamile değilim).

10. 9 Haziran 2008
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    36
    peki canım jinekoloğa mı gittin kist de olabilir
    benimde ağrım oluyo bazen kistim varmış da
    ve
    geçmiş olsun

12. 10 Haziran 2008
  13. iremeren

iremeren Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence en kısa zamanda bi jinokoloğa görün...korkutmak istemem ama 6-7 ay önce bende öyle sancılar çektim bende sıcak su falan koydum ama annem uyardı kist olabilir diye bende içim rahat etsin diye gittim jinekoloğa ve kist çıktı hala kist tedavisi görüyorum ama artık sancılarım bitti...16 sında dok. gitcem bakalım ne dicek...sende ihmal etme bi jinekoloğa görün en azından için rahatlar....canım çok geçmiş olsun allah şifa versin.....:KK46:

14. 10 Haziran 2008
  15. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    idrarda eritrosit görülmesi kanama olduğunu gösterir büyük ihtimal ya taş döküyorsun ya kum agrısını biliyorum berbattır tavsiyem günde 5 lt su iç ve üriner sistem antiseptigi kullan

16. 10 Haziran 2008
  17. PurpleRain

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım dün gittiğim doktor ban ya böbrek ya da yumurtalık dedi, sevk aldım am hala gidemedim, psikolojim iyice bozuldu, çok teşekkür ederim yardımınız için..

18. 10 Haziran 2008
  19. PurpleRain

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yarına hem kadın doğum hem de ürolojiden randevu aldım, şimdi de kalçamla belimin birleştiği yerde ama kalçama daha yakın bir sızlama var, üff ya =(