yumurtalık ağrısı:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar bı kac gundur yumurtalıklarım özellikle sol yumurtalıgım agrıyo.. dr a gıtmeyede korkuyorum. 3 ay once düşük yasadım.. sımdı bebek ıstıyoruz. ama bu agrıda nerden cıktı yawsenağlama boyle bısey yasayan var mı aramızdaa.. sebebı ne olabılırrr:sm_confused:

2. 4 Mart 2008
  3. meryemyilmaz

meryemyilmaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ne tesadüf bende son bir kaçgündür aynı ağrıları yaşıyorum .pko tedavisi oluyorum bazende yumurtalıkların olduğu bölgelerde hafif şişlik filan oluyor orda yumru gibi çıkıyor.bu ağrılar bende hep oluyor normalmiş.
    canım bunun bir çok nedeni olabilir sanırım senin tam olarak durumunu bilmediğim için bişey söyleyemicem ama korkma yani ktü bişey değildir ,hemen doktorunla görüş bencea.s birde öğrenirsen banada bilgi verirmisin merakla bekliyorum

4. 4 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ah bı gıdebılsem dr a:1no2: hıc sevmıyorummm. ama cesaretımı toplayıp gıdersem yazarım.. inşallah kotu bısey cıkmazz:bbo:

6. 4 Mart 2008
  7. cerencim

cerencim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtlama zamanındaysanız 48 saat süreli bi ağrı oluyormuş. bende her ay olur. 2 güne kalmadan geçer ama.

8. 4 Mart 2008
  9. cidy

cidy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kizlar yumurtlamayi hissediyorsunuzdur büyük ihtimal cünkü bendede oluyor ben kist var diye korkmustum ama degilmis sükür. aynen sol taraf bendede

10. 4 Mart 2008
  11. freeflame

freeflame Guest

ben adet göreceğim zaman yumurtalıklarımda baskı ve ağrı oluyor. sanırım yumurtaların atıldığı zamanki ağrıyı hissediyorum.

12. 7 Aralık 2011
  13. kujum

kujum Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    kızlar benımde sol tarafımdakı yumurtalıgım agrıyo 2 gün önce yumurtladım o gun agrı yokdu şimdi başladı