Yumurtalık enfeksiyonuna ve sistite kesin çözüm

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve sedxux tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

12 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sedxux
  1. sedxux

sedxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yaklaşık 6 sene önce doktora gittiğimde yumurtalıklarımda kronikleşmiş iltihap olduğunu öğrenmiştim. Antbiyotik,iğne,vitamin ve adını hatırlayamadığım ağır bir ilaç vermişti. Günde iki defa iğne vuruldum. En az 6 ay kalçalarım karıncalanmış,uyuşmuş bir şekilde dolaştım. İlaçların hepsini de bitirdim.

Ama işe yaramadı. :1no2: Üstelik hayatımda yaşamadığım sistit rahatsızlığyla tanışmış oldum,yaşayan ne sıkıntılı olduğunu bilir. Eşimle dışarda dolaşırken kendi topladığı otları paketleyip satan bir amcaya denk geldik. Rahatsızlığımı direkt söyleyemedim. Sadece enfeksiyon var dedim. :eek: Amca bir paket kantoron ve altın otu verdi. Karıştır,kaynat,iç dedi. Her gün en az 2 fincan içtim. Bir ay geçtiğinde baya iyileşmiştim. Sistit de geçmişti. :sm_cool:

En güzel yanı o günden beri asla enfeksiyon kapmadım,tekrarlamadı. Bildiğim kadarıyla sistit tedavisi zor olan bir hastalık ve yumurtalıklara da enfeksiyon bulaştırıyor. Denemekten de bir şey kaybetmezsiniz yerimseniben

En az bir ay ve en az iki fincan içerseniz faydasını görürsünüz ama tavsiyem 2 ay devam edin ve 2-3 fincan için. Abartmayın tabii ki :)

Taze kantronun tadı olmaz bayatlamışsa tadı çok acı olur içemezsiniz. Bir de çok kaynatmayın ki etken maddeler etkisini kaybetmesin. Umarım bu siteden birisinin işine yarar.:1rolleyes:

2. 17 Ocak 2008
  3. gmzdmr

gmzdmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle hayatım çok geçmiş dlsun diyorum vallahi san nasıl desem bilmiyorumki

bende aynı durumda idim ne yaptımsa bir çare bulumadam sonunda burda bulunan bir aktara gitti ve durumumu sıkılarakta olsa anlattım ve bana
    bunun için çok basit bir öneri verdi

100 gram çörek otu yağı ile bu sorunumu çözdüm

Kullanım şekli öncelikle bir enjektör aldım eczaneden ve çörek otu yağını buraya 10 ml grm çektirerek
    vajinal bölgeye zerk ettim ve bacaklar havada kalacak şekilde 20 daki ka bekli yorsun gün aşırı uyguluyorsun hertürlü beyaz akıntı ve kahverengi akıntılarda ortadan kalkıyor ve yumurtalıklardaki kist sorunumda ortadan kalktı

tekrar geçmiş olsun canım
    zor vallahi

4. 17 Ocak 2008
  5. killbill

killbill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bende sistit oldum adını hatırlayamadığım bi ilaç verdi eczacı hemen geçti.Bilmiyorum belki benimki başlangıç aşamasında olduğğu için çabuk geçmiştir.

6. 18 Ocak 2008
  7. sedxux

sedxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Dediğim gibi çeken bilir yerimseniben Senin çözümünü ilk defa duydum. Hiç yanma olmadı mı? Acımsı bir yağ yakar diye düşünüyorum. .) Evde de ne için aldığımı unuttuğum bir çörekotu yağı var.

Evde binbir çeşit yağ var. Hepsi de işe yaradı :1rolleyes: Benim favorim limon yağı :)

Doğada her şeyin çözümü var. Bilimsel yöntemi de denedim önce. Ama bitkilerden şifa buldum. :)

8. 1 Şubat 2008
  9. gmzdmr

gmzdmr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hayır yanma olmadı ve nekadar içerde akıntı ve irin gibi ne varsa dışarıya attı
    allaha şükürler olsun şimdi iyiyim

10. 1 Şubat 2008
  11. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım nasıl yaptın anlatırmısın günde kaç defa ve ne kadar kullandın bende polikistik over rahatsızlığı var oda kist belki faydasını görürüm ya yazarmısın nasıl yaptığını

12. 5 Şubat 2008
  13. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    bende yoğurt suyunu duymuştum enjekte ediyormuşsun ama denemedim hassas bir bölge çekindim açıkçası iyi olalım derken dahada kötüleşmeyelim kızlar dikkat edin her ilaç her bünyede aynı etkiyi vermez allah herkese şifa versin amiiiiin

14. 14 Şubat 2008
  15. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yogurt suyu falan rısklı bence.corek otunu bılmem.ph dengesını bozarsınız ozaman sureklı enfeksıyon olur.ordakı ph dengesı bozuluncada enfeksıyon olur.sebamedın femınıne ıntımate wash kullanıyorum ben hergun.dengede tutuyor.cok memnunum.

16. 21 Nisan 2008
  17. sxixrxixm

sxixrxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende brokoli suyunu tavsiye ediyorum sistite her yakalandığımda 10 tane penisilin iğnesi oluyordum 8 senedir hiç olmadım allah herkeze şifa versin

Fahriye33 bunu beğendi.
  18. 22 Nisan 2008
  19. Kanarya

Kanarya annesinin zuzusu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasim brokoli suyunu nasil kullaniyorsun bir aciklama yaparsan sevinirim....................