Yumurtalık kisti olanlar?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ktg tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ktg
  1. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    gecen ay ki adetimden once 5cm lik ikistim old ögrendim sonra adet oldum doktorum bi sonraki adete cagrdı beni adetime 1 hafta kadı ama yumrtlama günümden beri gögslerim cok sisti ve sızlıyolar bunun hamilelik beliritisi olmasını cok istyorum ama bi yerde okudum kistte yapıyomus sizde bole ibşey yasadınız m

2. 7 Ocak 2010
  3. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ktg merhaba evet sızlamak ne kelime sol tarafıma yatamadım günlarce dıurumumuz aynı kist ve haftaya ayıın15i adet günüm iki gündür gögsümdeki acı geçti bende ümitleniyorum ama adetgünümü beklemek varya ne zooor
    bari kistten kurtulmuş olalım canım geçmiş olsun

4. 7 Ocak 2010
  5. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    senni kistin ne kadar bide kistenmidir diyosun yani sen anlamadım olmasın bebekten olsun ne olurrrrrrrrrrrrrrr

6. 7 Ocak 2010
  7. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bu arada bnm de ayın 15 de

8. 7 Ocak 2010
  9. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ktg kisttenmidir bilmiyorum sadece sendede aynı şikayeti görünce acaba dedim benim şüphemi söyleyim tahlil sonucumda 1 ay önce e2 664 cıkmıstı yani östrojen intten araştırdım östrojen içeren gögüs büyütücü kremler bile varbana kalsa suçlu e2 ama iki gündür yok oldu adet olmazsamda ayın 20 gibi dr a gidicemaslında gögsüm sisip acıdıkça hamilemiyim diyordumkiiii agrı gitti ne yapıyorsak beynimize kasık ta ara ara igne gibi batma var rica etsem tahlil sonucuna bakarmısın

10. 7 Ocak 2010
  11. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kistimede 5cm dedi haftaya adet olursam bitince olmazsam birkaç gun sonra gel dedi basit kistmiş kist gitmemişse ameliyat düşünüyor dr sana neler dedi

12. 8 Ocak 2010
  13. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bana bisey demedi bnm 2 ay öncede cıkmıstı 3 cm di dogum kont hapı kulandım gecti 1 ayda ondan sonra klomn kulandım klomn kist yaptı bnde adet olunca gidicem tabi insallh olmamda kist gitmemişşse dogum kont hapı malesef bu kadar cocuk isterken de onu kulanmak cok koyuyu ama mecbur

14. 8 Ocak 2010
  15. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar merhaba ben de bir ay Klomen kullandım adet olunca gittim ki kist olmuş. 2,5 cm'miş. Bana da doğum kontrol hapı verdi kullanıyorum bakalım. Sizce bu kist bir ayda geçer mi? Geçince yine Klomen kullanıcam bir ay daha deniycem. Olmazsa aşılama. Zaten bir ay kaybettim inşallah daha fazla uzamaz da bir an önce çocuk çalışmalarına devam ederim :kedi:
    Ne dersiniz geçer mi bir ayda kistim?

16. 8 Ocak 2010
  17. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    gecer cnm bnmki 3cm di 1 yada gitti ama düzenli iç saati saatine bbi ark 6 cm di birininde 3 cm lik iki taneydi onnukide gitti bu dogum kont hapı iyi cabuk gidiyo bu klomn yapıyo malesef bnmde bu ay 5 cm oldu klomnden günde 3 tane içmiştm birazda oun etkisi var sasnırım

18. 10 Ocak 2010
  19. hurrem

hurrem iyilik güzellik Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Bu Klomeni de kullansak bir türlü kullanmasak bir türlü ne yapacağımı şaşırdım vallahi. Ben bir ay daha deneyip bırakıcam. Ondan sonra rahim filmi, aşılama... Tüp bebeğe kadar yolu var ne yapalım senağlama