yumurtalik kisti

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kuka tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

?

Arkadaslar Acibadem hastanesi hakkinda ne dersiniz?

1. Acibadem hastanesinde tedavi olan var mi?

Oylanma: 1
    100,0%
  2. Acibademde tup bebek tedavisin goren var mi?

Oylanma: 0
    0,0%
    16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : kuka
  1. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar sizlerden yardim istiyorum.Benim suan basimdaki dert -yumurtalik kisti.Bu kist ovulasyona (dollenmeye) engel olmakta. Senelerce tedavi gordugume ragmen cocuk sahibi olamiyorum.. Zaman geciyor.Yas illerlemekte... Bir-kac ameliyat gesirdim. Son zamanlari sabirimin tukenmeye basladigini hissetmekteyim ve artik anne olma mutlulugu gorebilecegim diyen umit uzaklasiyor. Benim durumumu yasamis ve cocuk sahibi olan arkadaslar yardima ihtiyacim var.(Turkce harfler olmadigindan eng.hariflerle yazdim.)

2. 17 Şubat 2008
  3. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumurtalık kistleri bi çok bayanda var.bendede var.nedeni ise pko.bu konuyla ilgili bi sürü topic açıldı arkadaşım.kontrol edeblirsin.geçmiş olsun

4. 17 Şubat 2008
  5. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kistin olusma nedenleri cok degisebilmekte.tesekkur ederim arkadasim

6. 17 Şubat 2008
  7. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Uzun sene beraber yasayan esinizle cocuk olmadi ve kendiniz gitmesi icin izin verebilirmisiniz?gitmek isterse ne yaparsiniz?

8. 17 Şubat 2008
  9. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaslar bu forumdakilerin hepsinin jenekoloji problemi var.Yardim edelim Tsk.

10. 17 Şubat 2008
  11. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım öncelikle umudunu kaybetme. Yaşın için geç kaldığını düşünme. Belkide çok fazla kafaya taktığın için vücudun bu duruma hazır hale gelemiyor.
    Tanrının bir bildiği vardır mutlaka.
    Ne diyeceğimi bilemiyorum. Herkesin başında türlü türlü dertler var ne yazık ki!:çok üzgünüm:

12. 17 Şubat 2008
  13. EU1

EU1 Guest

gitmek isterse engel olamassın zaten ama eğer böyle bişey aklında yoksaki zaten olmamalı senin elinde olan bi durum değilki...bende 5 yıl önce aynı duyguları yaşamıştım seninle bebeğim olmuyordu kistler yüzünden ve eşim çoçuklara çok seviyordu,hiç olmassa eğer ne yaparım diye düşündüm....kendimi kadın gibi bile hissedemiyordum çocuk doğuramıyorum ya ne alakası varsa......bir gün kendisine eğer hiç çocuğumuz olmassa başka bi evlilik yaparmısın diye sordum yüzüme tuhaf tuhaf baktı ve güldü ben seninle çocuk için evlenmedim bidaha böyle bi şey duymak istemiyorum dedi...bende o günden sonra daha bi azimle devam ettim tedaviye canım eşimin desteğiyle ve çok ama çok dua ettik vee şu anda 4 yaşında dünya güzeli bi kızımız var....sende yılma çok dua et rabbim ol derse hiç bişey buna engel olamaz....tez zamanda bebeğine kavuşursun inşallah.......

14. 18 Şubat 2008
  15. kuka

kuka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Allahim guzel yasam nasip etsin! Tesekkur ederim.Zaman gectikce cok korkuyorum.Insallah anne olma mutlulugunu nasip eder...

16. 18 Şubat 2008
  17. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcınız olsun...

18. 18 Şubat 2008
  19. BuRCuCuKkK

BuRCuCuKkK Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    352
    Ödül Puanları:
    113
    benim de yumurtalıklarımda boyları 1-7 mm arasında değişen 15-20'şer tane kist varmış. doktor eritmeye ya da ameliyatla almaya gerek yok, zararsızlar dedi. ama çok korkuyorum senağlama