yumurtalık tembelliği

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve elavinya tarafından 2 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : elavinya
  1. elavinya

elavinya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar doktor kardeşime yumurtalık tembelliğnden çocuğun olmuyor demiş bilgisi olan varmı?umutsuzmu?:1shok:

2. 2 Ağustos 2008
  3. elavinya

elavinya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    48
    aşkolsun herkese bende sitem yapıyorum herkese ufakta ola cevaplar verdiğim halde kimse umursanadı beni küstümmmmmmmmm

4. 2 Ağustos 2008
  5. DerinSu

DerinSu Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    slm cnm.bende de var yani doktor yumurtaların düzensiz ve tembel çalıştıgını söyledi.tehlikeli degil korkmayın,tedavisi var yani.ona göre ilaç verir ve hamile kalır üzülmesin..bende ilaç kullandım ve bekliyorum şimdi herşeyin hayırlısı cnm.

Son düzenleme: 13 Şubat 2010
  6. 2 Ağustos 2008
  7. kuka

kuka Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar yumurtaligin guzel calismasi icin Vitamin E faydasi var ve hayit tohumunun.

elavinyacigim arkadaslarin boyle sorunlari olunca gorurse hemen cevaplar gormemis olmali yada boyle sorunla karsilasmamis olmali bu yuzden kusme........

Dr bana da duzensiz demisti.Tembel dedigi bu olmali. Suan baska vitaminler aldigim icin E 10-15 gun sonra baslayacagim ve hayit tohumunu almak istiyorum.

Bildigim kadariyla baska sorun yoksa ovulasyon oldugu zaman hamile kalabilir. Dr baska birsey soylememisse korkmayin demek duzensizdir.....

8. 2 Ağustos 2008
  9. canım benim arkadaşına yumurtalıklarında tembellik var dien dr ona neden tenbel olduğunun sebebini ve hangi tür ilçları kullanması gerektiğinide söylemiştir sıkmasın canını ilaçla tedavisi var....

10. 3 Ağustos 2008
  11. meral_83

meral_83 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bendede yumurtlama tembelliği vardı hatta göbeğimden iğne bile vurundum yumurtalığım çalışmadı..ve 2 ay düzenli olarak hayıt kullandım hiç bırakmadan çörekotu bal karışımıda kullandım ve 2 gün önce hamile kaldığımı öğrendim..stresten uzak durun takdir allahın canım

12. 27 Nisan 2010
  13. azranaz_

azranaz_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar slm bendede aynı dert var 4 tane doktor değiştirdim hepsi aynı şeyi söyledi yumurtalıkların tembel çalışıyo dediler düzensiz adet görüyorum ama doktorların hepsi yardımcı hapla hamile kalabilirsin dediler ama doğal yoldan 1 sene dene olmazsa hapla tedaviyle kalırsın dediler 8 ayı doldurdum eğer olmazsa hapla denicem

14. 27 Nisan 2010
  15. silayahasretim

silayahasretim Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 9 aydir cocugum olmuyor sorun yumurta tembelligi adetlerim duzensiz bu ay ilac kullandim ama yine umudum yok

16. 15 Ekim 2011
  17. kubra47

kubra47 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dun dr ya gitttim yumurta tembelligi var dedi.adetlerim duzensiz oluyo cocugum olurmu. olmaz diye korkuyorum.1.5 yıılık evliyim. halada olmadı cocuk. cok istiyoruz. Dr bana farlutal diye ilac verdi. sonunda gebelik olurmu? yardım edin lütfen

18. 15 Ekim 2011
  19. sesevda

sesevda Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb, ben 3,5 yıllık evliyim. 2 yıl korunduk 1,5 yıldır istiyoruz bebek pco var bendede yumurtlama problemim var tabi bunlarda adet düzensizliği yapıyor. Miyomlarımda var ilaç kullandığım zaman adet oluyorum. Geçen ay 15 gün soğan kürü yaptım ve adetim hemen geldi doktor ilaç verdi ama kullanmadım soğan kürünü bu siteden gördüm ve yaptım hatta doktor miyomların gitmiş dedi bence bu soğanın mucizesi. Bu ay yine yapıyorum kürü bugün 9. Günü inşallah hamile kalırım eğer kalamasamda en azından doğal yolla adet olayım.. Bence sende dene