yumurtaliklarima kramp giriyor??

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gulguzeli89 tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gulguzeli89
  1. gulguzeli89

gulguzeli89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    merhabalar bazi arkadaslara doktor Aytun Aktan cvp vermis banada cvp verebilir mi acabaa??benim sorum bende polikistik over hastasiyim ve ilac tedavisi goruyorum suan ve 1 ay once filan doktora gittik adet olmadigim icin,ve adet olmam icin ilac verdi sonraada yumurtaliktaki kistleri yok etmek icin adet oldugum zaman o ilaca baslamam icin yine ilac verdi.ve adet olmam icin 8 gun o ilaci kullanmam gerekiyordu ve kullandim doktor 3 gun gecince adet olur demisti ama ben 1 hafta sonra adet oldum ve cok cok koyu siyah denecek kadar vardi yani ve sadece 3 surdu bu sonraa diger verdi ilaca basladim hic araliksiz 4 ay kullanicam o ilaci suan 21 gunluk kullandigim ilac bitti yine ilaca devam ediyorum ama adet olmam lazim suan yine cok koyu kan geliyor ve agrim var ya ben buna ne yapabilirim doktora gidiyim mi yoksa ilaca devam edeyimmi?
    ve yine baska sorum yumurtaliklarimda kasilma oluyo ama en cokta sag yumurtaligimda uyurken gece donerken bianda kramp girdigi oluyo sag yumurtaligimaa uykumda hissedip uyaniyorum biraz duruyorum sonra geciyorr bu neden bekarken byole bir sorunum yoktu evlendikten sonra cikkti ortaya doktor ilac tamamen gitikten sonraa bana gelin demisti ben simdi gitmelimiyim doktoraa??

umarim cvp gelir bu sorularima...simdiden tskler.

2. 17 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam size verilen ilaç adet düzensiliğiniz için ve kahverengi az miktardaki kanamalar uzun sürena detsizlik sürecinden sonra ortaya çıkabilen birdurumdur. ondan yana endişeniz olmadan tedavinize devam ediniz. ağrı ise ayrı bir konu onun için doktora gitmeniz gerekir çünkü neden kaynaklandığını ancak muayene ile anlayabiliriz. sevgiler.

4. 26 Haziran 2010
  5. gulguzeli89

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    bilginiz icin tskler..bisey daha sormak istiyorum ben simdi polikistik over hastasiyim ya bunun baska bi tedavisi yok mu?21 yasindayim ve ilacsiz adet olmuyorum artik igreniyorum ilactan suan iciyorum hic icmek gelmiyor icimden ama tedavim yarim kalmasin diye zorluyorum doktor bana bi kac ilac daha verdi bu ilactan once o ilaclar ise yaramadi tekrar tazeledi yumurtaliklarimdaki o kistler ne buyukmus nede kucukmus orta sekildeymis 6 mm ne buyuk nede kucukmus yani ve bunada doktor iyide degil cok kotu degil dedi ve bikackere sivi aldi ne icin alinir o sivi yumurtalikalrdan??

6. 30 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam mmalesef ialçalarınızı bazen ara vererek bazen değiştirerek kullanmaız gerekiyor. Haklısınız sıkıntı veriyor bazen ama yeme alışkanlıklarınızı değiştirmek, spor yapmak bile ihtiyaç duyacağınız tedavinin dozlarını azaltabilir. Eğer izin dönemi türkiyeye gelme şansınız var ise sizinle ilaç düzeniniz ve yapılması gereken kapsamlı testlerinizle ilgili görüşebiliriz. Benim için polikistik hastalar özel yer tutar. Sevgiler.

8. 30 Haziran 2010
  9. gulguzeli89

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    tskler cvplariniz icin..Ben de Türkiye'de bi doktora gorunmek istiyorum zaten bu neden siz olmiyasinizz ama bi sorun var biz sivasliyiz ve sivasa gidiyoruz direk bu yazda Türkiye ye geliyoruz arabayla dolayisiyla Istabul danda geciyoruz ama sadece 1 gun durabiliriz sanirim..ne yapabiliriz acabaa ??

10. 1 Temmuz 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam gelmeden önce beni ararsanız size randevu verilmesini sağlarım. iki telefondan da bana ulaşmanız mümkün; 02122 4443949 ya da 0212 4444424-1400. gelirken yanınza size ait tüm testlerinzi de var ise mutlaka getirin.sevgiler.

12. 4 Temmuz 2010
  13. gulguzeli89

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    tskler ilginiz icin bu yaz gelmemiz kesin degilmis ama gelirsek insallah aricam ve randevu alcam insallah!ama benim hic testim yoksadece surekli kontrol ediyo doktor..ve bisey daha sormak istiyorumben ilaci 4 ay araliksiz kullinicam dedimya kullaniyorum ve bi adet oldum diger adet olmamin arasinda hep gelen sivi koyu gelior onemli bisey degildir insallah..

Bu numaralar sizemi ait yada bu num.ben mi randevu alcamm??

14. 5 Temmuz 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    bahsettiğiniz önemli bir sorun değil. Bu iki numarada benm görev yaptığım yerlerin numaraları buradan ulaşabilirsiniz.

16. 6 Temmuz 2010
  17. gulguzeli89

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    bilgileriniz icin tskler..gorusmek uzere insallah!

18. 6 Temmuz 2010
  19. gamzegurcu

gamzegurcu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya ben gebelikle ilgili bişe sorcam yeni katıldm yardm dermsnz kmse war mıııııııııııııııohaoldumsmile

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.