yumurtalikta devamli sizi_kist degil

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gundogmadan tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gundogmadan
  1. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    okuyan herkese merhaba; sol yumurtaligimda uc aydir once reglenin ucuncu gunu, sonra nerdeyse her iki gun ve ardindan da sekizinci gunden itibaren regle olana kadar devamli sizi var, bicak batiyormus gb. usuyunce daha da artiyor. ultrasonda bakilip bir sorun olmadigi soylendi. ayrica bebek istedigimiz icin ovulasyon donemimi de takip ediyorum, her zaman ovulasyon gunlerinde agrim olurdu ama artik surekli hale geldi.

boyle bir sizi yasayan arkadaslar, bazen de sanci diyebilirz lutfen yardimci olun. kist olmadigini biliyorum peki baska ne olabilir, doktor randevuma 10 gun var, bilgilenerek gitmek istiyorum. interntte sadece bu agrilari kistlere baglayan yazilar bulabiliyorum. lutfen cevap verin.

2. 21 Eylül 2008
  3. gundogmadan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kimseden cevap yoh sannirim:KK43:((

4. 21 Eylül 2008
  5. isil_ufuk

isil_ufuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım üşütmekten vede cinsel ilişkiden kaynaklanabilir...inş bi sorun yoktur canım ayaklarını sıcak tut ve belin açık şeyler giymemeye çalış..geçmiş olsun..

6. 22 Eylül 2008
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim surekli vucudunu dinlemekten de olabilir. ben dinlersem hissediyorum dinlemezsem aklima buile gelmiyor.

8. 22 Eylül 2008
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bana da olduydu herhalde üşütmeden ya da gaz problemi gibi birşey de olabilir doktora gittiğimde hiçbirşey çıkmamıştı çünkü. İnşallah seninki de öyledir.

10. 22 Eylül 2008
  11. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya benimde bu ay cok agrım var bende bilmiyorum sebebi ne iki tarafımdada var elle filan bastırınca cok acıyor bende bebek tedavısi görüyorum korkuyorum inşsllah yeni bişi degildir ramazanı bekliyorum bitince doktora gidicem üşütmüşüzdür inşallah gecer gecmiş olsuna.s.

12. 23 Eylül 2008
  13. gundogmadan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    saolun cevaplar icin, usutmek ve vucudu dinlemek benim de surekli aklima geldi. baskalarindan da benzer sikayetleri duyunca insan biraz da olsa rahatliyor. birkac gundur agri gecince ben de usutmeye yormaya basladim. sanirim vucudu dinlemek degil ama. cunku su anda dinliyorum:))) ne olucak halimiz bilmiyorum. Allaha isteyen herkese diye dua etmeye basladim. cunku anladimki sayi olarak az degiliz.

14. 23 Eylül 2008
  15. zerdali-com

zerdali-com Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım seni darlandırmak istemem ama ben 5 bebişkaybettim o acı devamlı oluyordu sebebini yeni öğrendim ama belki diyorum miyom olabilir oda korkulacak birşey değil tatlım bnm düşüklerim olduğu için hapla geçmiyor ama senin haplageçebilir ben geç gittim dr sen geç kalma arkadaşım

16. 23 Eylül 2008
  17. gundogmadan

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    zerdali, cok uzuldum dusuklerine, cok gecmis olsun, Allah en yakinda bebegini kucagina alicak hamilelik nasip etsin canim. sen de miyom mu var anlamadim? gerci ultrosona girdim miyom ya da kist yok. ama yapan radyologtu, jinekolog degil sadece temiz raporu verdi. bendeki yumurtalikta sizi, ovulasyon agrisi degil, reglenin ucuncu gunu ilk hissediyorum sonra devam ediyor. ben genelde soldan yumurtluyorum ve agri da sol yumurtalikta! ay tavuk gb olduk.

18. 23 Eylül 2008
  19. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım aynı durum bende de var.ben sürekli kendimi dinlerim eskiden beri. bu yüzden dinlemekle alakası yok diye düşünüyorum.sadece bir kac aylık bir durum bu.benim de neredeyse sürekli sızı var.ama öyle kıvrandıracak kadar yogun degıl.şöyle tatlı bir sızı.adetime dogruda daha belli eder kendini.kist mi acaba dedim bir kac sefer dr.a gittim .hepsinde de temiz cıktı.bende de hep solda.şimdi şüphedeyim acaba sag taraf calısmıyo mu.hep sol tarafta agrı oluyor.:uhm: