yumurtanın oluşumunu vücuttaki belirtilerden anlayabilirmiyiz???

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve haseki sultan tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : haseki sultan
  1. Merhaba arkadaşlar yumurtanın oluşumunu sol kasıktaki hafif ağrıdan hissedebilir miyiz acaba, ayrıca yumurtanın çatlaması sonucunda ağrı ortadan kalkıyo mu??

Bilgisi ve tecrübesi olanların yorumlarını bekliyorum ve şimdiden teşekkürler KK a.s.

2. 5 Ağustos 2008
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yumurtlam olduğu zaman sırtın arada bi yanar.sanki ateş çıkıyomuş gibi olur.bak bende oluyor.tedavi gördüğüm süreçte oluyodu kontrole gittiğimde büyümüş oluyolardı.ama bu ay tedavi görmedim çok az hissettim.dikkat et belki hissedersin.başkada bilmiyorum hiç dikkat etmedim kasık ağrısına filan.

4. 5 Ağustos 2008
  5. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurtlama günümü kasıklarımdaki ağrıdan hissediyorum. değişiyor bazen sağ bazen sol kasığım ağrıyor. bu ağrıdan tam 14 gün sonra regl oluyorum.

6. 5 Ağustos 2008
  7. Arkadaşlar ben adet bitiminden hemen sonra sol kasığımda ağrı oldu.Tabi bu şiddetli bi ağrı değil çok hafif ve varlığını sürekli hissettirdi taa ki ovulasyon hesabına göre yumurtlama günüme kadar.Sonra o hafif ağrı kayboldu.Bende buna dayanarak acaba bu ağrı yumurta oluşumunu mu gösteriyo diye acaba dedim.sizlerde nasıl oluyo bu durum ??

8. 5 Ağustos 2008
  9. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende adetin ortasinde çıkıyor bu ağrı ve bir gün sürüyor sadece. yumurtma çatlayınca irritasyona sebeb olurmuş ondan kısa süreli hafif ağrı olurmuş.

10. 5 Ağustos 2008
  11. Açelya evet benimde senin gibi olurdu ama ilk defa bu kadar uzun sürdü.Sabah kalktığımdan akşam yatana kadar günlerce çok ilginç!!

12. 5 Ağustos 2008
  13. nilhan

nilhan Guest

haseki sultan yanlış hatırlamıyorsam sen de 2. yi isteyenlerdensin...benim gibi......Ben de adetin 3. günü ağrı başlıyo bu yumurtaların yavaş yavaş büyüdüğünü gösteriyomuş ,sonra yumurta akı gibi olan o akıntı geliyo,ağrı geçiyo ardındann 2-3 gün sonra tekrar ağrımaya başlıyo. 20. güne kadar filan hemen hemen...bizim de 1.5 yıl oldu hala isabet ettiremedik neyse kısmet ne zaman hayırlıysa o zaman olur elbet

14. 5 Ağustos 2008
  15. nilhan

nilhan Guest

evet benim de bu ay öyle sürekli ağrıdı hele belim anlatamam iğne gibi kasıklarıma sancı girdi ama maalesef ...Ama inşallah sen hamilesindir...... bi de normalde 28-29 gün sürerdi şimdi 30-31 gün filan sürüyo herşeyim değişti valla

16. 5 Ağustos 2008
  17. Nilhancım karıştırdan galiba bende daha birincinin peşindeyim :utangac: Kısmet bakalım hayırlı vakitte gelsin inşallah.Sende inşallah tez zamanda dileğine kavuşursun.Paylaşımın için sağol a.s.

18. 5 Ağustos 2008
  19. Biz kadınlar Vücudumuzu o kadar çok dinliyoruz ki kafayı sıyırma noktasına kadar vardırıyoruz yumurta oluştu mu çatladımı Ayy ben çatlicam şimdi kafayı takınca daha kötü ama merakta kediyi öldürüyo yani :)))