yumurtası küçük olup hamile kalabilen varmı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Haziran 2008 başlatılmıştır.

27 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

doktorum yumurtan küçük dedi ne olcak şimdi?arkadaslar aranızda bu şekilde hamile olanarmı?

2. 28 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

benim bir arkadaşımın da öyleydi.normal yolla hamile kalamadı.3 kez aşılama yaptılar,tutmadı..sonra tüp bebeği denediler..ilk defada tuttu..şimdi 3 aylık hamile:)

4. 29 Haziran 2008
  5. esraberat

esraberat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım bu yumurta dediğin her ay aynı kalmaz ki bi ay az geliştiyse bundan sonrakilerde öyle olcak diye bişey yok.ya da doktorun baktığında henüz yeni oluşmuştur gün geçtikçe büyür.kontrole gittiğinde kaçıncı günündeydin.adetten hemen sonra gittiysen küçük olması normal çünkü 14-16 ya kadar büyür ve sonra çatlar.bu bi sorun değil yani için rahat olsun.az gelişiyosa da geliştiriciler var korkma.ama yumurtalığın demişse onu bilemem.

6. 2 Temmuz 2008
  7. EU1

EU1 Guest

yok cnm yumurtan dedi ayrıca kontrol altına almıştı yani adetime 10 gün kala baktı hiç gelişmemiş dedi ya küçük olupda hiç hamile kalınmıyomu?

8. 2 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

hadi ya bende mi yle olcam acaba üff ya..bunu geliştircek bişey varmı doktoru mu ddeğiştrsem acaba?

10. 3 Temmuz 2008
  11. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım takma kafana tabikide geliştirici ilaclar igneler var hemen sana tüp bebek vs yapmazlar ilk önce hap verir gene mi büyümedi sorun degil bu defada igne verir ve ben kullanıyorum igne yani düsün bir ayda 4 yumurta oluyo hiç olmazken karamsar olma takma bu kadar bol sanslar......

12. 3 Temmuz 2008
  13. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim bu cok sacma geldi bana mesela polikistik over hastaligi var yumurtalar kucuk kucuk kaliyor buyumuyor ama ilaclarla bitkilerle falan buyutuyorsun cok onemli degil istesen buyutebilirsin corek otu cok yararli bu konuda

14. 3 Temmuz 2008
  15. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bende pkos hastasıyım benim yumurtlar iğnelerle bile büyümedi yaaa:KK43: dr. şeker hapı verdi bakalım inş. işe yarar bununla büyürse çok sevinecem.

16. 3 Temmuz 2008
  17. EU1

EU1 Guest

cnm cevabın için çok sağol ama işde doktorum hiç böyle şeyler söylemedi çok moralim bozuk gene bi arkadasım korunurken hamile kaldı üff neden hep bizi buuluyor:KK43:

18. 3 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

cnm cevap için çok teşşekür ederim peki bu çörek otunu nasıl kullanıcam bilgi verirsen sevinirim. ya bende 3 yumurta var dedi ama küçük işde fakat geliştirici bişey yapmadı buna üzüldüm şimdi adet olmayı bekliyorum:KK43: