yumurtlama bittikten sonra isi derecesi???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ifsumnadial tarafından 28 Mart 2010 başlatılmıştır.

28 Mart 2010
    Konu Sahibi : ifsumnadial
  1. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaslar bir sorum olacak.yumurtlamayi takip etmek icin ates ölcülürya yumurtlama dönemide 36.8 36.9 falan olur.peki yumurta döllendikten sonra ates tekrar düsermi yoksa yine yumurtlamadaki derece sabitmi kalir.?? ve hamilelik en erken nezaman belirti vermeye baslar yumurta döllendikten sonra.bilgilendirirseniz cok sevinirim.tskler

2. 28 Mart 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Yumurtladığın zamanki ateşin kaçsa, yumurtlama bittikten sonrada o seviyede devam eder eğer hamile kaldıysan. Bende öyle olmuştu. Ateşim hiç 37den aşağı inmemişti. Bu değerler herkeste farklı ama. Yumurtlamadan sonraki en erken 5. veya 6. gün laboquick, origin, certain marka testler çift çizgiyi gösteriyo hamileysen eğer.( En çok kullanılan Acura, vazzy, marka testler ne yazıkki adet öncesi hamileliği göstermiyo tavsiye etmem ) Testi yaptıktan sonra hemen atma ertesi günde bak. Bende atmamıştım. Sabah bi baktım çok ama çok silik ikinci çizgi vardı. O andan itibaren test manyağı oldum, her gün bitane yapıyordum. Her gün dahada koyulaştı ikinci çizgim ve ikinci kızım yolda 6 aylık hamileyim. Sanada başarılar canım kaydirigubbakcemile3

4. 28 Mart 2010
  5. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

tebrik ederim canim insallah sag saglim kucagina alirsin.darisida benim basima...benim 20 martta atesim 36.8 di ve bu derece sadece dün 36.5 e düstü bugün tekrar 36.7 ydi ben anlamadim yanlis biseymi yapiyorum yoksa icerdemi biseyler oluyo yani nerdeyse 8 gündür atesim yumurtladigim dönemdeki gibi önceden sadece 3 4 gün 36.8 36.9 olurdu sonra tekrar düserdi 36.3lere bu sefer öyle olmadi düsündüm acaba döllendikten sonrada ates sabit kalirmi.?? öyleyse testlere gerek kalmadi demektir herkes atesinden ölcerek hamile kalip kalmadigini anlayabilir diye düsündüm nitekimde sende düsmemis.bakalim benimki nasil olacak bilmiyorum belkide hala yumurtluyorum:))))8 gündür.canim ben türkiyede degilim o dedigim marka testler burda yok 3 4 marka ancak var ama ben bu ayda ümitlenmemek adina adetimin gecmesini beklicem:))allahim herseyin hayirlisini versin.

6. 28 Mart 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    o zaman öyle yap. sabredebilirsen bekle. ben çok sabırsızdım yumurtlamadan sonraki o bir haftanın geçmesini beklerken heyecandan ölecektim nerdeyse. Ateşin gayet iyi. düşmediyse bence hamilesin. bu sitede ateş ölçme topiği var, orda yüzlerce cvp bulursun bu soruna. herkesin farklı çünkü. benimki seninki gibiydi. hep yüksekti hiç düşmedi canım. opuyorumnanaktan

8. 28 Mart 2010
  9. ifsumnadial

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    tesekkür ederim bakicam topige.