yumurtlama dönemim çok sancılı geçiyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve oznur82 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Mart 2010
    Konu Sahibi : oznur82
  1. oznur82

oznur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba Dr. Aytun Hanım;
    Benim şikayetim her ay yumurtlama dönemim de kasıklarımda inanılmaz sancılar oluyor ve akıntımda oluyor. Yaklaşık bir iki hafta sonra düzeliyorum.
    Bir yıldır düzenli olarak doğum kontrol hapı kullandığım için adetim düzenli ve sancısız geçiyor. Bu durum sizce normal mi? Ya da bu dönemin sancısız geçmesi için illa ki ağrı kesici kullanmam mı gerek?

2. 30 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, siz bu durum için yapılması gereken tedavilerden birini kullanıyorsunuz zaten ve şikayetleriniz azalmış. sancılı adet görmek ya da düzensiz adet görmek elbette sorundur, muayene ve testlerinizde bir şey bulunamadı ise ilaca devam edin. 6 ay sonunda tekrar ilaçsız bir süreçte şikayetlerinizin durumunu anlamak için kendinize bir süre tanıyın.

4. 30 Mart 2010
  5. oznur82

oznur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür Ederim cevabınız için. Beni endişelendiren düzenli adet görmeme ve sancısız geçmesine rağmen yumurtlama dönemim neden bu kadar ağrı çekiyorum. Zamanla doğum kontrol hapı bu sorunuda çözer mi?

6. 31 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrar evet doğum kontrol hapıın böyle bir özelliği de vardır ve en çok 3 ay içinde sıkıntılarınızı geçirmesini beklerim. geçmez ise tekrar durumunuzu gözden geçirmek gerekebilir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.