yumurtlama döneminde ağrısı olan varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kucukkedicik tarafından 15 Kasım 2007 başlatılmıştır.

15 Kasım 2007
    Konu Sahibi : kucukkedicik
  1. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

kızlar bişi sorcam.. önceden böyle olmazdı ama hapı bıraktığımdan beri sanırım tam yumurtlama dönemimde başlayan ve regl olana kadar devam eden sanki regl olacakmışım belirtilerim oluyor.

karnım şişiyo göğüslerim şişiyo ve ağrıyo karnıma dokunamıyorum karnımda bi gerginlik bazen kasıklarda ağrı.. :bbo:

böyle olan varmı :uhm:

hesaplamaya göre 17si tam yumurtlama günüm. sıcaklık ölçerek de kesin günü bulmaya çalışıyorum. 36-36.4 lerde seyrederken bugun 37.5.

bu kadar ağrı normal mi sizce.. bende küçük bi miyom var. o neden olur mu bu ağrıya.:sm_confused:

2. 15 Kasım 2007
  3. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm benimde yumurtlama günüm klomen le büyüyo benim evet bende de ağrı oluyo yumurtalıklr büyüdüğü için dedi dr um benm ama doğru yani öyle anlıyom ben büyüdüklerini

4. 15 Kasım 2007
  5. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

sağol canım evet olabilir.. doğru söylüyosun. bakalım inşallah buay tuttururuz artık. çok ümitlenmek de istemiyorum. hayırlısı.:eek:

:teytey::teytey::teytey: artık görsek şu çift çizgiyi silik de olsa razıyım :eek:

6. 15 Kasım 2007
  7. serdal

serdal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Benim de yumurtlama günlerimde ağrım olur ama sadece ağrı değil akıntılarım da artış ve farklılık olur.37,5 'e yükseldiyse yumurtlamışsın diye biliyorum ve bebk istiyorsan 37,5 gördüğün günü kaçırma ama bunun yanında akıntına da bak yumurta beyzı kıvamında ve en an 6-10 cm sünüyor mu diye...

8. 15 Kasım 2007
  9. serdal

serdal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ovülasyon testinden mi bahsediyorsun çift çizgi derken şayet öyleyse hangi ovülasyon testini kullanıyorsun??

10. 15 Kasım 2007
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım evet onu dün kontrol ettim dediğin gibiydi akıntı. bende yakın diye düşünmüştüm. ama eğer bugunse dünü kaçırmadık sırnaşık şey belki tutar o zaman. :KK46: :KK46: :KK46:

12. 15 Kasım 2007
  13. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar benimde adetimin ilk günü çok kötü oluyorum. sancıdan hastaneye kaldırıldığım bile oldu. artık hastaneye gitmemek için ilk gün 1 adet ağrı kesici içiyorum. yoksa işe falan gidemem. bunun bitkisel bir çözümü yok mu acaba ? bitkisel çaylar falan.?

14. 15 Kasım 2007
  15. serdal

serdal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugünde mi aynı akıntın aynıysa bence ovülasyonun ya dün dü ya da buğün ovülasyonun tam saati ve günü bilinmiyor ancak yumurta takibinde anlaşılıyormuş inşallah olur ....Allah gönlüne göre versin

16. 15 Kasım 2007
  17. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım nane kaynatıp iç çok rahatlatır. nanenin ağrı kesici etkisi vardır.

ama galiba gebelikte düşük riskini arttırıyo nane. bebek çalışması varsa içme. a.s.

18. 15 Kasım 2007
  19. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

inşallah canım Allah hepimizin gönlüne göre versin. sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. a.s.