yumurtlama döneminde kanama

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve krizantem20 tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : krizantem20
  1. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba doktor hanım benımde sıze bır sorum olcaktı yanıtlarsanız cok sevınıcem.
    7 aydır bebek ıcın ugrasıyoruz olmuyor.daha oncesınde 3 hamılelık yasadım ve hepsı dusukle sonuclandı.bu kadar zor hamıle kalmamıstım ama bu sefer 7 ay oldu hamılelıkte yok neyse ben bu ay ıncır kuru uygulamıstım.kuru uygularken tam ovulasyon gunumde 3 gun suren bır lekelenme yasadım daha once basıma boyle bırsey gelmemıstı.bugun regll gunum adetımı beklıyorum ama ne adet belırtılerı yasıyorum nede hamılelık belırtılerı.bunun lekelenmeyle alakası olabılırmı yada yumurtlamayla alakası nedır?

2. 26 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam adet ortası lekelenemniz yumutlamayla igilidir büyük ihtimalle bazen de gebeliğin ilk tutunma kanamaları da olabilir. adet gecikmenizi bekleyin ve kanda gebelik testi ile durmunuznu netleştirin derim. sevgiler.

4. 26 Nisan 2010
  5. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu lekelenmenın yumurtlama ıle ılgısı olumlumudur yoksa olumsuzmudur?ben bıraz tedırgın oldum acıkcası bır problemmı var acaba dıye?

6. 26 Nisan 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtlama kanamalrının bir olumsuzluk yaratmayacagını biliyoruz tedirgin olmanıza gerek yok.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.