yumurtlama dönemleri hk.

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve _eZeL_ tarafından 9 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _eZeL_
  1. _eZeL_

_eZeL_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hanım yumurtlama her zaman adet bitiminden 14 - 15 gün sonrama olur yoksa 5 - 6 gün sonra olabilir mi ben adetten 5 - 6 gün sonra kendimde yumurtlama belirtileri hissettim yani beyaz yumurta akı kıvamında akıntı sol yumurtalıkta hafif sancı vs.. gibi gerçi şu anda doğum kontrol ilacı ile korunuyorum ama bu ay bittikten sonra ilacı bırakıp ekim ayında hamile kalmayı planlıyorum bunun için yumurtlama zamanımı takip edip yumurtam çatladığında ilişkide bulunmayı istiyorum bunu istememin sebebide bu şekilde birlikteliğin erkek bebek olasılığını arttırıyor olması ne kadar doğru bir bilgi bilmiyorum ama kalbimden geçen bu tabiki Allah ne dilerse o olur ama bu şekilde hamile kalıp onu hissetmek istiyorum yumurtlama günümü kendi olanaklarımla nasıl tespit edebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. 15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : _eZeL_
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşımızın önerisi gayet yerinde adetin orta dönemi ancak 28 günde bir düzenli adet gören kadınlarda yumurtlama gününü söyler. ayrıca cinsiyet için maalesef böyle bir bilgi yok. ovulasyon kitlerinizden satın alıp uygulayabilirsiniz. bol şans.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.