Yumurtlama Günü Agrılı/sancılı geçen var mı ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Sumak tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Sumak
  1. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    Yumurtlama Günü Agrılı/sancılı geçen var mı ?

ben yumurtlama günümü biliyorum ,akıntıya bakarak degıl ,kasıgımda kı agrı ıle anlıyorum.

mesela dün ve bugun yumurtlama günüm nedeniyle sag tarafım cok agrıyor ,oturup kalkarken bıle hatta öksürürken bıle agrıyor ve devamlı bır sancı var..

bu tahmını 3-5 gun suruyor ..

bız bebek düşünmediğimiz icin bu gunlerde ilişkiye girmiyoruz kaydirigubbakcemile3

hatta kocam köse bucak kacıyor benden aklinialirimsmile

,hissetmeyenler varmıs ,hatta bunun tesetlerı bıle varmıs snaırım sanslı gruptanım bende hihoyyyt

adet gunlerımı de bılırım hıc sasmaz ,bır hafta oncesınden haberdar eder benı :)

doktora sordugumda bu sana bir lutuf demişti ,inşallah öyledir ,kolay bebek sahibi olurum :Saruboceq:

sizde hissediyor musunuz ,bazen oyle agrılı oluyor kı agrı kesıcı ıcıyorum :eek:

2. 25 Mayıs 2010
  3. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimkide ayni canim herzaman degil ama cogu zaman bendede ayni agrilar oluyor. Hatta gecen hafta hastahaneye bile gitmis agridan duramadigim icin. Doktor bisi yok yumurtluyorsun demisti.:)

4. 25 Mayıs 2010
  5. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    ben de genel muayene gunune gıttıgım zaman doktora yumurtlama gunudeyım fılan demıstım ,ultrasyondan baktıgında gercekten yumurtlama gunudesın demıstı hatta nasıl bılıyorsun atesınden mı fılan demıstı hayır dedım sadece agrıdan sancıdan :)

hatta sag tarafımdan demıstım sag tarafta kı yumurta bıraz buyuk cıkmıstı :)
    kı zaten buyukolması gerekıyormus

gaz sıkısması gıbı dımı agrı bende bıraz once kalktım agrı kesıcı ıctım :)

6. 25 Mayıs 2010
  7. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet canim birden geliyo yerimden kipirdayamiyorum ben bazen vallah. Benimde ayni sag tarafimda oluyo genelde.

8. 25 Mayıs 2010
  9. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    benım bırden sancı gelıyor ama hep agrıyor :)

kımse yok mu koca sıtede ıkı kısıden baska :)

Son düzenleme: 26 Mayıs 2010
  10. 26 Mayıs 2010
  11. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    kımse yok mu koca sıtede ıkı kısıden baska :)

12. 26 Mayıs 2010
  13. ske

ske bal oğlum,kaymak kızım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım.ben şuan yumurta takibindeyim ve yumurtladımda fakat ağrım çok az denecek kadardı oda ara ara .diğer topiklere bakarsan konuyla ilgili çok ağrısı olanlarda var.hatta biri şey demiş sünnet olmuş çocuklar gibi yürüyorum ağrıdan yani anlıcan kişiden kişiye değişiyo

14. 27 Mayıs 2010
  15. Sumak

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    evet kısıden kısıye degısyor.

hıc hıssetmeyenlerde varmıs

bebek dusunuyorsun sanırım ,insallah bekletmez senı :)

16. 29 Mayıs 2010
  17. rabia01

rabia01 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    8.856
    Ödül Puanları:
    238
    bende cok agrilar his ederdim yumurtlama günlerimde duramazdim agridan en son bos gebelikten sonra böyle bi agri his etmedim yani 8 aydir istememe ragmen hamile kalamiyorum gecen hafta adacayi kürü yaptim yok yine agri his etmedim yani yumurtlamiyorum artik

18. 7 Aralık 2014
  19. drygs

drygs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    954
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar sancılı yumutlama diye aratınca yine direk kadınlar kulubünde buldum kendimi.
    benim de hep sncılı oluyor yumurtlamam. ben de önceleri önemsemedim ancak şu aralar acaba bu bir sıkıntı mı diye düşünerek araştırma yapıyorum. henüz birşey öğrenemedim ilk burası çıktı karşıma çünkü. ben de önceleri çocuk istemiyordum sonra düşünmye başladım ilk ay yumurtlamam geçmişti bi beklenti içine girmedim ancak ikinci ay yine sancım oldu. bu sefer beklediğimden bir kaç gün geç geldi gerçii ancak yine ağrıdan ben bildim ve çalışma yaptım hamile kaldım. daha sonra 8. haftaya kadar görünmediğinden kesenin içindeki embriyo boş gebelik olabilir dendi en son 9. haftada gittiğimde gelişimi 6. haftada durmuş kalp atışı yok alıncak dediler ve aldırdım.
    aklımda herşey bir soru işareti acaba neden? soru işaretlerimden biri de bu açıkcası acaba sancılı yumurtlama sağlıksız mı oluyor diye aklıma takıldı. bakalım araştırmalardayım. konu açılalı epey zaman olmuş sizler naptınız bebek sahibi oldunuz mu arkadaşalr.