Yumurtlama Gunu Degisiklikleri

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADASLAR YUMURTLAMA ZAMANINDA NE GIBI DEGISIKLIKLER OLUYOR BENIM GECEN AY AKINTIM OLMUSTU BIRTEK ORDAN ANLADIM BILIYOSUNUZ BEN ILACSIZ ADET OLAMIYORDUM BITKILERLE ONUDA DUZENLEDIM ALLAH A SUKUR GECEN AY ADETIMDEN SONRA DAHA FAZLA BAKTIM KENDIME SUAN YUMURTLAMA ZAMANIM OLMASI LAZIM AKINTIM VAR AMA YAKALAYAMIYORUM SANIRIM YIKIYORUM YA TUALETTEN SONRA BELKIDE ONDAN AKINTIMI YAKALAYAMIYORUM BIRDE BU AY SOLE DEGISIK BIR DURUM VAR YUMURTLAMA GUNUMDE SANKI ADETLENECEKMIS GIBIYIM NORMALINDE AYIN 12 SI 13 GIBI ADET OLMAM LAZIM YANI YUMURTLAMA GUNU HESABIMA GORE TABI HESAPLANMAMIS BIR GUNDE YUMURTLADIYSAM BILEMIYORUM GOGUSLERIM FECI ACIYOR BASTIRINCA NORMALDE SOL GOGSUM DAHA FAZLA BIRDE SIZLIYORLAR ARADA BIR YANIYOR SANKI BIRER GIBI BELIM AGRIYOR ARADA YANI TIPKI ADETLENICEKMISIM GIBI GECEN AY HIC BOLE OLMADIM TAMAM AZ DA OLSA GOGUSLERIMDE HASSASIYET VARDI AMA DEDIM KI BITKILERDEN BU HIC BU KADAR ACIMAMISTI BU AY KADAR SIZDEDE OLE OLDUMU HIC AKINTIMDA VAR HISSEDIYORUM AMA KIVAMINA FALAN BAKAMADIM DEDIGIM GIBI SIZDE DE OLUYORMU BU BELIRTILER COK SASIRDIM benneyaptımki

2. 28 Mayıs 2008
  3. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Birde Dun Aksam Kulakalrim Cok Uguldadi Beynim Agridi Kulaklarimdaki Sesler Tansiyonda Oynama Olduguna Isarettir Onu Biliyorum

4. 28 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım benim heray yumurtlama günümde akıntım oluyor tuvalete gidince çektikçe uzayan yumurta akı gibi kasıklarım hassaslaşıyor şişer gibi birde hani acıkınca karnın guruldarya onun gibi rahimden acayip sesler geliyor her ay bu böyle hiç değişmiyor yani :)

6. 28 Mayıs 2008
  7. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ne guzel iste ne olucagini hemen anliyorsun ama benim adetlencekmisim gibi belim agriyor bu ay heralde erken adetlenmem ne bileyim her an hersey olabilir gecen seninki gibi oldu benimki bu ay bana ne oluyor anlamadim

8. 29 Mayıs 2008
  9. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benim yumurtlama zamanlarımda akıntı ve miktarı farklı oluyor,şeffaf ve uzayan bir görünümde oluyor ve birde kasıklarım ağrıyor...

10. 29 Mayıs 2008
  11. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki arkadaşlar bende size şunu sorayım gebelik rehberi diye site varya orda yumurtalam günleri hesap edildiğinde adetinin 6. ile 12. günleri arası çıkıyo fakat ben bu zamana kadar hep 12. ile 16. günler arasında sanıyordum benim kafam iyice karışıt siz nasıl biliyorsunuz arkadaşlar acaba hangisi en doğrusu

12. 29 Mayıs 2008
  13. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gerçi ben 25 günde oldum geçen ay ve hesaplattığımda 6. ve 12. günler çıktı bende bunu 12 ve 16 günler sanıyodum anlıcağınız

14. 29 Mayıs 2008
  15. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    her kadının yumurtlama zamanı farklıdır hatta bazen bir ay 16. gün ise bir ay 19. gün olabiliyor yani aydan aya bile değişiklik olabiliyor ve yumurtalama günü hesaplayan sitelerin bence standart bir hesaplama şekli var ,herkesin o standartlara uyucak yumurtlama zamanı yok malesef o yüzden fizyolojik belirtilerle ya da ovulasyon testleriyle bunları anlayabilirz.

16. 29 Mayıs 2008
  17. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim yumurtlama zamaninda hafif kasik batmalari olabilir
    ve sana bu yuzden adet olacakmisin gibi geliyor...normaldir..

Pitircik arkadasim ben dusuk yaptigimda senin dedigin sitedkei hesaplama sayseinde korundum 3 ay ...bence adet tarihini iyi hatirla benimkini iyi hesapliyor bilmiyorum ama yine de belli olmaz.
    son adet tarihini girince yumurtlama gununu yazar...umarim hamile kalirsiniz bu ay ..sevgileerrr

18. 1 Haziran 2008
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu Ay Garipti Bakalim Hayirlisi Olsun Kizlar Ya Adetime 1 Hafta Var Ben Hala Adet Olacak Gibiyim Her An Arada Sirada Goguslerim Sizliyor Cok Ilginc Geldi Bana Bakalim