yumurtlama günü ve cinsiyet

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve canobebek tarafından 19 Ekim 2011 başlatılmıştır.

19 Ekim 2011
    Konu Sahibi : canobebek
  1. canobebek

canobebek Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar yumurtlama günü ve sonrası birlikte olup kızı olanlar varm mı? yardımcı olursanız sevinirim....

2. 19 Ekim 2011
  3. EGEM_2011

EGEM_2011 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    CANIM benim arkadaşım yumurtlama günü ile yani aşılama yapıldı ona kızı oldu.

4. 19 Ekim 2011
  5. yaherro

yaherro Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de yakın arkadaşım yumurtlama günü ve sonrası ilişki yaşadı kızı oldu.

6. 20 Ekim 2011
  7. canobebek

canobebek Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    kimse yok mu...

8. 20 Ekim 2011
  9. eass

eass kızımız geliyorr Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çatlatma iğnesi ile hamile kaldım kızımız yolda... yumurtlamayla alakası olduğunu sanmıyorum eğer öğle olsaydı bu tür tedavilerle gebe kalanların bebeklerinin hepsi kız olurdu. Allah gönlünüze göre versin inşallah en önemlisi hayırlı evlat versin ...:KK46:

Son düzenleme: 20 Ekim 2011
  10. 27 Ekim 2011
  11. Leyla54

Leyla54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili canobebek arkadaşım sanırım kız bebek olması için uğraşıyorsun.benim annanemin 2,annemin 3, ablamın 3,diğer ablam ve benim 1 er tane kızlarımız var.düşünebiliyormusun hiç erkek çocuğumuz olmadı.ve bende şuan 15 haftalık hamileyim.erkek olması için 5 ay boyunca yumurta çatlatma iğneleri,diyet programı,rus takvimi çin takvimi,kan yenileme hesabı ,karbonatla vajinal duş.hemde özel doktor kontrolünde yumurtlama hesabı ve daha neler.sonuç ne biliyormusun geçen hafta doktor bebeğin muhtemelen kız olacağını söyledi:KK43: 1 haftadır ancak sindirebildim çok üzüldüm Allah affetsin.şimdi dua ediyorum Allaha affet üzüldüğüm için diye.yani canım rabbim ne yazdıysa o bunu çoook net anladım herşey boş uğraşıpta kendini üzme benim gibi:KK43:

12. 27 Ekim 2011
  13. peyam

peyam Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar böyle düşünmanize inanamıyorum her şeyin allah,tan olduğunu bilmiyormusunuz.bence çok şanslısın kız çocuklarının nekadar tatlı ve fedakar olduğunu göreceksin.bemim 1 kızım var onu yüz erkeğe değişmem.ha bide peygamber efendimiz s.v.s hadisinde şölyle buyurmuştur,kız çocuklarını sevin çünkü onlarda şefkat ve merhamat vardır.allah bizleri erkek evlattanda mahrum etmesin.amin.ilk çocuğu kız olan kadın çok hayırlıymış.

14. 27 Ekim 2011
  15. yaherro

yaherro Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peyam 'cım insanlar burda içtenlikle duygularını paylaşmış, emin ol onlarda sağlıklı olan evlatları için dua ediyorlardır sen gibi, sadece bu bi özlemdir nasıl ki 2-3 oğlu olan erkek anneleri kız olması için dua ediyorsa bu da onun gibi birşey, kimse kötü bişi dememiş yani bazen de birileri içtenlikle duygularını paylaşınca akıl, öğüt vermek yol göstermek isteyen ne çok insan olur, gerek yok bu söylevlere nasıl ki sen diğer arkadaşa cevap vermek istedin, ben de aynı duygularla sana cevap veriyorum, herkes istediği gibi düşünebilir bu senin inanmanla olacak birşey değil o arkadaş paylaşmış işte içindekileri sonuçta isyan etmemiş herşeyin Allahtan geldiğini söylüyor bir yerde diğer arkadaşlara örnek olmuş ayrıca düşüncesinden dolayı da pişmanlığını dile getirmiş, Rabbim herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin, konuları tutmak istediğiniz yerden tutup insanların canını yakmaya çalışmadan cevaplandıralım lütfen, sanırım burda diğer insanlarla paylaşılamayan bi yakınlık söz konusu saygı duymak lazım. Sevgiler.

16. 27 Ekim 2011
  17. Leyla54

Leyla54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaherro arkadaşım Allah razı olsun.düşüncelerimi yazmışsın.senin yazdıklarından sonra söze gerek yok ama peyam arkadaş;ben 5 yaşındaki kızımı dünyalara değişmem o bizim herşeyimiz.hem ben yaptıklarımın boş olduğunu diğer arkadaşlara da ibret olsun uğraşmasınlar boşyere diye paylaştım.ayrıca kimse kimsenin inancını sorgulayamaz saygısızlıktır!!!

18. 27 Ekim 2011
  19. canobebek

canobebek Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    haklısın arkadaşım ben de artık uğraşmaktan vazgeçtim. benim de bir oğlum var kızım olmasını çok istiyorum. gerçekten herşey allahtan hayırlısı ne ise o olsun artık. sen diğer kızların için nasıl hamile kalmıştın hatırlıyor musun. uğraşmaktan vazgeçsemde yine merak ediyorum işte :KK43: