yumurtlama gunum bugun-acayip stres yaptım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve benkibele tarafından 9 Nisan 2008 başlatılmıştır.

9 Nisan 2008
    Konu Sahibi : benkibele
  1. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar takip eden varsa bilir benim adetlerim cok duzensizlesmisti bebek istemeye basladıgımdan beri. gecen ay da hayıt adacayı vs ullanmıstım ama 46. gun gelmisti adetim.

bu ay da gunde 2 bardak haslanmıs sogan suyu, 2 bardak adacayı, hayıt kapsulu aldım.

ve bombaaaaaaaaaaaaaa:))))))))))))))))

12. gun ovulasyon belirleme testi cıktı. dun aksam 5 te yaptım testi.
    yani 24-36 saat icerisinde insallah yumurtlama olacak. bu da demek oluyor ki insallah Allah'ım 28 gune dustu adetim. insallaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh. Yarabbim sana sukur.

Ama simdi de bu gece hic uyuyamadım stresten. stresszi bir ay gecirdim bu ay. olursa olur olmazsa oteki ay olur diye ama test olumlu cıkınca stres bastı. cok gerginim ne olur kafamı dagıtacak bir seyler soyleyin.

2. 9 Nisan 2008
  3. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İsteyince herşey oluyor gördüğün gibi (Kafan dağıldı mı :)) )

Olacak olacak merak etme.Herşey oluyor sonunda yeterki gerçekten istenilsin.

4. 9 Nisan 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Adaçayını adetin 3. günü başlayıp 11. günü bırak yalnız.

Ben öyle yapmıştım.

6. 9 Nisan 2008
  7. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    Canim Bak No Stresss Yess Baby!!stres Olucak Bişeyyok.. Sakin Ol..tadini çikarr:))gelsin Bebeiş:))

8. 9 Nisan 2008
  9. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    tum bu ictiklerimi bu gunden itibaren bırakıyorum. bugun son. yumurtlama gerceklesi gerceklesmez bırakacam. iyice emin olayım da:) geri kacar mazallah:)
    benim yumurta cok nazlı. esim saka yapıyor hatta.
    saka olarak diyorum ki "bir vuramadın şu yumurtayı." diyor senin yumurta speedy gonzales. vın diye kacıyor.
    family guy diye bir cizgifilm var. orada stewe diye bir bebek var. ama ne bebek. spermlere stewe adını taktık.

bakalım bizim stewe'lar speedy'i yakalayabilecek mi? insallaaaaaaaahhh.

10. 9 Nisan 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yakalar yakalar bence sen yeterki kafanı takma bide birtki çaylarının dozuna dikkat et .yumurtlamadan sonrada içmemeni tavsiye ederim. .sitede çok komik konular var oralarada da takıl .aynı şeyleri yaşadığım için seni çoooook iyi anlıyom .sonra gelişmelerden haberdar edrsin bizi...sevindirici haberini kutlarız..:içelim:

12. 9 Nisan 2008
  13. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım heyecanını anlıyorum ama sitres yapma dikkatini başka konulara yönlendir ne güzel yakalmışsın yumurtlama gününü rahat olmaya çalışki stewe ler yakalasın bulduğun karakterse süper ama :roflol::roflol: artık bizede müjdeli haberini verirsin:icecream:

14. 10 Nisan 2008
  15. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    stewe'yi biliyor musun? valla ben hayranıyım. her gun izliyoruz burada. niye stewe adını taktıgımızı da soylyim.
    stewe'nin annesi ve babası stewe'ye bir kardes getirmeye karar veriyorlar ve o gece asna fisne yapacaklar. stewe bunu duyuyor ve kıskanıyor. hemen ozel makinaları ile kendisini ve ucak gemisini spermler boyutuna kucultuyor. babasının agzından babasının testislerine gidiyor baslıyor oradaki tum spermleri oldurmeye. ates ediyor fuzeleri ile. cogunu olduruyor ki annesi hamile kalamasın ama biri ile basa cıkamıyor. sonra bakıyor digeri de enaz onun kadar zeki ve yaramaz. aha diyolar biz kafa kafaya verip kesin Louis'i öldürürüz. zaten stewe'nin mail adresi louismustdie@yahoo.com ama babası sonra stewe daha kucuk diye vazgecip tuvaletee masturbasyon yapıyor ve kardes tuvalette kaybolup gidiyo.e tabi bu stewe icin korkunc bir sey. tam da kafasına gore birini bulmustu. nefret ediyor anne babasından.kardesimin intikamını alıcam iyor komik komik.

ben bitiyorum stewe'ye. o gunden sonra spermlerin adı stewe.

16. 10 Nisan 2008
  17. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kibele bende abd yim canim biliyorum o cizgi filmi family guy degilmi geceleri oynuyor daha cok ama super ya o bebek :) insallah olur bu sefer isabet olmustur umarim insallah ole olmustur

18. 10 Nisan 2008
  19. benkibele

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    bu aksam:) bakicizzzz:) insallah stewe'ler yakalar yumurtayı. ikiz olsa. iri kız biri erkek. bir seferde cıkarsam aradan. hem de iki tat birden. oyyyyyyyyy...