yumurtlama gününde kanama olurmu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve aka tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : aka
  1. aka

aka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar 5 aydır bebiş istiyorum ,görünürde hiçbir problem yok ama olmuyo.Bu ay yumurtlama günümü tespit etmek için ovulasyon kiti aldım.Bugün 16. günüm ama hala çift çizgi oluşmadı.Ayrıca dünden beri kahverengi renkte kanamam oluyo.Yumurtlama günüde olabileceğini söylüyorlar.Hiç böyle bir durum yaşayan var mı.Lütfen yardımcı olun stres oldum.senağlama

2. 11 Haziran 2008
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben yaşıyorum ama her ay değil bazı zamanlar yumurtlama zamanım yaklaşınca pembe bir akıntı oluyor çamaşırıma geçmiyor bilie ve o ay hangi yumutalığımda yumurta çatlıyorsa o tarafım da ağrı olur sağ yada sol yani... Ama tabi başka olasılıklar da vardır iltihap yara gibi başka şeylerde genede sen emin olmak için dok görün. neden olduğunu dok sana daha iyi analatacaktıra.s.

4. 18 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Benim normalde yumurtlama günlerinde kanama olmuyor ama bu ay ilk defa preseedle her ilişkiden bir kaç saat sonra bir kaç damla açık pembe kanamam oldu..Bu arada benim ovulasyon testlerim çift çizgi ama ikisi aynı koyulukta değil..kontrol çizgisi daha koyu pembe...:sm_confused: ben de yumurtlama zamanlarımı ve nerden yumurtladığımı bildiğimi düşünüyorum ,çünkü ne taraftan yumurtlarsam o taraftaki kasığım ağrıyor...bir ay bir kasık diğer ay diğer kasıkta ağrı oluyor..benneyaptımki

6. 19 Mayıs 2009
  7. katip

katip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merbaha arkadaşlar benim bu ay klomen kullanmamdan dolayı yumurtlama döneminde kanamam oldu hatta ben regl sandım ve doktorum la görüştüm normal olduğunu söyledi

8. 19 Mayıs 2009
  9. eliffffffff

eliffffffff Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım yumurtlama kanamasını ciddiye al.bu yüzden benim 1.5 yıl bebeğim olmadı.yumurtlama günlerinde günde 1 tane bebe aspirini kanamayı durduruyor.ben şu an hamileyim.aspirin sayesinde...

10. 19 Mayıs 2009
  11. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bu bebe aspirinini kendimizde alaıp kullanabilirmiyiz... Doktor tavsiyesi olmadan çünkü benide yumurtlama dönemlerimde lekelenmem oluyor. Ben 3 defa hamile kaldım ama malesef düşükle sonuçlandı, bundan sonra çörek otu bal tarçın karışımını kullanmayı düşünüyordum. Şimdi bu bebe aspirini ne işe yarıyor bende kullanayım... a.s.

12. 19 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

aspirin kanı sulandırır benim bildiğim...

14. 19 Mayıs 2009
  15. Missy

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ozaman be bunu kafama göre almayayım canım yaa çok sağol.. Doktora gidince sorucam belki gerekirse kendisi yazar banaa.s.

16. 20 Mayıs 2009
  17. serap_5434

serap_5434 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kıslar bende de adetimin 15.gününde leke geldi...adet düzensizliği olduğu için yumurtlama günümü bilemiyorum bende doktorumu aradım durumu söledimm yumurtlama gününde olur dedii korkulacak bişey yok dedi...banasa bebe aspirini verdi adet olmayı sağlar dedii içmeye başlıcam baklım zamanında olacak mı...