Yumurtlama Hesabı Nasıl Yapılıyor?

Konusu 'Aile Planlaması' forumundadır ve sumifer tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sumifer
  1. sumifer

sumifer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Merhaba
    Ben 1,5 yıllık evliyim ve eşimle bebek yapmaya karar verdik.30 yada 33 günde bir regli oluyorum son adetimi ayın 3ünde gördüm. yumurtlama hesabını nasıl yapıcam CADIARZU bu ay bebek sahibi olmak istiyoruz bana yardımcı olurmusunuz.

2. 6 Nisan 2009
  3. nurcan3368

nurcan3368 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    113
    canım arama motoruna yumurlama zamanı hesaplama yaz orda hesaplayıcı var ordan hesaplarsın

4. 7 Nisan 2009
  5. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bir dahaki adetini hangi gün bekliyorsan ondan 14 gün önce yumurtlarsın.Tabi bir gün yumurtluyor kadın bunu yakalamak biraz zor o nedenle şüphelendiğin günden 3 gün önce ve 3 gün sonrasınıda muhtemel yumurtlama günleri diye hesapla.Eğer riske atmak istemiyorum diyorsan eczanelerde ovulasyon testleri var onlardan alabilirsin.Vücut ısını ölçüyor ve yumurtladığın gün vücut ısın yükseliyor.Ona göre planını yapabilirsin.Umarım hayırlısıyla hamile kalıp bebişini alırsın kucağına.

6. 9 Nisan 2009
  7. sumifer

sumifer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler arkadaşlar.internet üzerinden buldum önümüzdeki haftaya denk geliyo hadi bakalım hayırlısı.artık bende bir an önce anne olmak istiyorum.:CüvCüv: