Yumurtlama ilac serophene ve duphaston kullananlar ltfenn...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve CZC tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : CZC
  1. CZC

CZC Guest

kızlar merhabalar serophene veya duphaston kullanıp hamile kalanlar varmı dr. bana verdicok merak ediyorum cevaplarıızı beklıorummm

2. 16 Şubat 2009
  3. deniz588

deniz588 Guest

mrb..bende bu ay ilk defa ilaca başladım doktorum banada serophene verdi..ilacın 3. günündeyim 19unda gidicem doktora bakalım nolucak bnde çok merak ediyorum..Allahım emeklerimizi boşa çıkartmaz inş. bende çok merak ediyodum içip hamile kalan var mı die ama kimse içmemş mi bu ilaçtan ???***

4. 18 Şubat 2009
  5. ALARA1983

ALARA1983 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar mrb bende duphaston nu kulandım ama adet olabılmek için 2.5 aydır adet olmuyordm 10 gun kullanıyorsn 10 gun sonunda adet oluyorsn yarında doktoruma gıdecem tedaviye başlıcaz bu ilaçla ilgili bir durum olursa tekrar yazarım sizlere

6. 20 Mart 2009
  7. nevgul61

nevgul61 Hayat öpüçüklerimmm Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar bende duphaston ve serophene kullanıyorum.2-3 ay oldu bi sonuç alamadım.bu ay yine kullanacam dozunu arttırmış şekilde hayırlısı bakalım.şuan duphaston kullanıyorum.

8. 24 Mart 2009
  9. CZC

CZC Guest

ben ilk kullandığım ay hamile kaldım serophene adetin 5. günü sabah akşam duphaston adetin 15. günü sabah akşam kullandım ve bir baktım ki hastalanmadım harısı tüm istmişim...Ddaeyenlerin başına inşallah

10. 30 Mart 2009
  11. xyxy

xyxy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende kolomen kullanıyorum bu ikinci ayım ilk ayımda bir sonuça alamadık inşallah bu sefer alırım

12. 12 Nisan 2009
  13. merse

merse Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.sbende duphaston kullandım ama bekliyorum inşallah bizlerde kısa sürede hamile olabiliriz.

14. 12 Nisan 2009
  15. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    selam kızlar bende bu ay serophene kullandım yumurtam 16 mm olmuş 1 gün daha bekledim yarın ovitrelle çatlatma iğnesini vurunucam..hayırlısı bakalım..bu arada gebelik bölümüne serophene kullananlar yaşadıklarımızı paylaşalım diye başlık açtım gelen olmadı..isterseniz orda yazışalım..öptüm canlarııımm...

16. 13 Nisan 2009
  17. erva15

erva15 Guest

arkadaşlar yumurta ilaçlarını sadece çatlatmak için mi kullandınız bu ay ben yumurta takıbı yaptırdım ve yumurtam 12.gun de catlamış dooktorum bıraz erken çatladığını soyledı ve halılellık gerceklesmesse gelecek ay yumurtayı desteklemek için ilaç vereceğim dedi yanı ne demek yumurta desteklemek tam olgunlaşmasını sağlamak için dıye anlıyorum ama çunku benım çatlama problemım yok ama henuz tam olgunlaşmadan çatladıysa hamılelık için yeterlı olmayabılıyor dedı doktorum

18. 13 Nisan 2009
  19. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım serophene yumurta oluşımunu sağlıyo..çatlatmayı sağlayan iğneler..yani bu ilaçlar bi nevi yumurta çoğaltıyo..seninki ne güzel kendiliğinden çatlamış..o zaman dr sana bunun gibi haplardan verecek (klomen,gonaphene,serophene vs.gibi haplar )öptüm canım..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın..amiinn.. öptüm canım..Şeniz