Yumurtlama sorunu yaşayan pkolular nerdesiniiz

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve turko tarafından 7 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : turko
  1. turko

turko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    yumurtlama sorunu yaşayan pkolular nerdesiniz

2. 8 Ağustos 2010
  3. gamzede

gamzede Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba sanırım beni arıyorsunuz ... bu pco yüzünden hiç yumurtayamadım 25 yasıma kadar. tedavi ilaç derken hiç bir ilaca yanıt vermedi zavallı yumurtalıklarım .en sonunda lap drillling ameliyatı ile yumurtalıklarımda delikler acıldı ve bu sayede ilk kez yumurtladım tabi yine gonal f ile... hem de yüksek dozda. çatlatma iğnesini oldum 15. günü kan testine gidip olamadan geldim . ve bu gün hayal kırıklığı adetim başladı . sizce bu ameliyattan sonra sürekli adet olur muyum .ve yumurtlama olur mu .eğer buna yakın şeyler yaşıyorsanız lütfen cevap yazın ...

4. 2 Ekim 2010
  5. pelin1234

pelin1234 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    BENDE GELDIMMM:p
    BEN 2 AY KLOMEN KULLANDIM YUMURTA OLDU CATLATTIK AMA MALESEF UCUNCU AY YINE HUSRAN YUMURTAM OLMADI NEDENINI ISE ILACA BAGISIKLIKTAN KAYNAKLANDIGINI SOYLEDI BENIM YUMURTAM OLUYO AMA OLGUNLASMIYOR ONUMUZDEKI AY GOBEMDEN IGNE WURDURMAYA BASLIYCAZ ALLAH HERKESE KOLAYLIK SABIR WERSIN BEN UMUDUN BITTIGI YERDEYIM HIC UMUDUM YOKKK 10 AYLIK EWLIYIM BEBEGIM OLMASINI HERKES GIBI BENDE COOK ISTIYORUM ALLAH EN KISA SUREDE HEPIMIZE SAGLIKLI COCUKLAR WERIR INS

6. 4 Ekim 2010
  7. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de yumurtlama olmuyor arkadaşlar

8. 5 Ekim 2010
  9. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ben de bugün görecem bakalım nolacak.pko var ama etkileri hafif.sadece göbekten kasığa 3-4 kalın kıl var.diğer etkileri yokk.en son gittiğim dr sende öyle vahşi bir durum yok demişti.ama beni tatmin etmedi.tabi adetler düzenli die ihmal ettim gitmedim daha yni gidecem.allah yardımcımız olsun.

10. 5 Ekim 2010
  11. pelin1234

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    arkadasım benım ılacla yumurtlama saglanmıstı ama ucuncu ay olmadı klomene bagısıklık kazanılmıs bu ay gobekten ıgne tedawısıne gececegız senın tedawı hangı asamada bılmenı ısterım gobekten ıgnelı olan yontem cok etkılı bı yontem umarım kısa surede senınde yumurtan olur

12. 5 Ekim 2010
  13. pelin1234

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101

aradasım sana bı tawsıyede bulunmak ıstıyorum ...
    Adetın ıkıncı gunu basla 12 gunu bırak ac karnına sabah aksam bal cerekotu we tarcını kartıstır ye.tarcının yumurtalamaya we sperm hareketlılıgıunı artırıyormus..ayrıca bıde
    1.5 lıtre suyu kaynat ıcerısıne 7 8 tane kecıboynuzu mınık parcalara bol we kaynar suyun ıcerısıne at 7 dakıka kaynat we 21 gun ıcmen lazım denemenı tawsıye edıyorum..

14. 5 Ekim 2010
  15. WOMAN_2006

WOMAN_2006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhab arkadaslar bende de pko var ve yumurtlama sorunu var. birde kilolu olduğum için doktor bana Glucophage verdi onu sürekli kullanacaksın yani hamile kalana kada dedi. ayrıca yumurta oluşması için serephone verdi. onuda bitirdikten sonra pregnly çatlatma iğnesi vuruldum geçen cuma ve şuanda ekim 14 bekliyorum. bakalım ne olacak.

16. 6 Ekim 2010
  17. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    bende sızdenım arkadaslar 5 yıllık evlıyım 6 kutu klomen kullandım ama sonuc almaadım ocak ayından berıde tedavı olmuyorum sımdı aşılama düşünmeye basladık bakalım hayırlısı

18. 6 Ekim 2010
  19. zbasak

zbasak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de pko hastasıyım uzun zamandan beri tedavi görüyorum hatta göbekten iğne ve çatlatma iğnesiyle ilk denememizde ikiz hamilelik yaşadım ama bebişlerim erkenci davrandılar ve yaşamadılar doktorum 6 ay beklemimizi söyledi .Bekledik bu sefer pko tekrar etti adet olmak için ilaç kullanıyorum .Adet olduktan sonra tekrar tedaviye başlıyacağız. inşallah hepimiz en kısa zamanda hayırlı haberler alırız