yumurtlama testleri hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve GXUXLCEZA tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : GXUXLCEZA
  1. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hocan yumurtlama testi kullandıgımı daha önce başkabi konuda söylemiştim ayın 15inden beri yani adetimin 19. gününden beri her gün 3-4 saatlik idrar tutumu ile testimi saat 19:00 sıralarında yapıyorum.19. günümden beri silik çizgi çıkıyodu test bölgesinde adetimin 24. günü control bölgesindeki çizgiye çok yakın olarak test bölgesindeki çizgi belirginleşti.ve sonraki 3 gün hiç çizgi çıkmadı şimdi dünkü yaptıgım tette yine silik control bölgesindeki çizgi kadar belirgin olmasada ona çok yakın şekilde çizgi çıktı bu ne demektir.daha önce adetimin 21.gününde progestan ölçümünde yumurtlama olmadıgını gördük sizede test sonucumu yollamıştım.şimdi ben yumurtlamışmı oluyorum yoksa hala yumurtlamamış olma ihtimalim yüksekmi.bu test sonuçlarını nasıl degerlendirmeliyim.ayrıca 3 günlük negatiflikten sonraki belirgin çizgi nedir.teşekkür ederim.:uhm::eek:

2. 29 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam yumurtlama olduktan sonra yükselen hormon testine göre çizginiz ortaya çıkmıştır diye düşünyorum. yumurtlamanızı imkanınız var ise doktorunuzla ultrason ile takip edip sonrasında progesteron destiği ile devam ettirseniz sanki daha iyi olur gibi geliyor.

4. 29 Temmuz 2010
  5. GXUXLCEZA

GXUXLCEZA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    drum haftaya tatilden dönüyor mutlaka gidecegim.en geç ayın 5 ine kadarda adet olmam lazım yani tahmini olarak.saolun.

Son düzenleme: 29 Temmuz 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.