Yumurtlama Ve Hormon Sorunlari Olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Kasım 2007 başlatılmıştır.

20 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba Arkadaşlar 2,5 Yillik Evliyim 10 Aydir Bebişim Olmuyor Bende 1 Yili Beklemeden Doktora Gittim Bana Reglinin 21.günü Progesteron Hormonu Analiz Edildi Ve 0,91 çikti Bu Ayda 2. Günümde E2 Ye Bakildi O Normal çikti Bende Reglilerim Düzensiz Olmaya Başladi Yaklaşik 2 Yildir Böyle Sonuç Olarak Yumurtlamam Olmuyo,yine Reglimin 13. Günü Gitcem Doktora E2 Ve Ultrason Bakilacak Aranizda Benim Durumumda Olan Arkadaşlarimiz Tecrübelerimizi Paylaşalim Benim Durumumda Yani Kadinin Yumurtlamasina Bağli Gelişen Kisirlik Olan Arkadaşlarim Yazarsaniz Memnun Olurum,,

2. 20 Kasım 2007
  3. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar nerdesiniz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

4. 20 Kasım 2007
  5. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geldim Buldum Seni Ama Ben Değerlerimi Bilmiyorum Hepsi Dr Tembellikten Gidip Almadikta Sonuçlar Konusunda Yardimci Olamam Ama Istersen Dertleşelim Benimde Canim çok Sikiliyor

6. 20 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

anladım canım ama olsun konuşalım benim amacım kadından kaynaklanan sorunları konuşmak,ben burdayımmmm diğer bölümlerdede karşılaştım ama karışık gibiydi en azından süreçlerimizi ve tecrüelerimizi paylaşırız

8. 20 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

bende stresliyim senin kadar tamam başından çok üzücü bir olay geçmiş ama artık biraz sakinleşmelisin allahım sana sabır ve huzur versin canım

10. 20 Kasım 2007
  11. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Olur Canim Bu Güne Kadar Yalniş Tedavi Peşindeymişim Engin Beyle Tedaviye Başladiğimizdan Bu Yana Doğru Tedaviye Başladiğima Inaniyorum Inşallah çok Geç Değildir Sen Nasil Tedavilerden Geçtin

12. 20 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

canım bende iyiki bu siteye üye olmuşum en azından paylaşmak güzellll hiç üzülme yaşın 30 niiye geç olsunkiiii

14. 20 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

canım benim akrabalarımdaan birisi 40 diğeri 42 yaşında anne oldular birininki 9 tüp bebek denemesiyle ablasınınkide artık maddi güç yönünden tükenmiştiler tüp bebek yapamadılar umtlarıda yoktu ama onunda oldu allahım 2 kardeşide sevindirdi

16. 20 Kasım 2007
  17. gxuxl@end

gxuxl@end Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru Uygun Zamandi Sana şöyle Moral Veriyim Sonuçta Okadar Kötü Durum Değil Oluyor Hamişlik çok Güzeldi Yine Yaşamak Istiyorum Allah Herkese Tattirsin Inşallah

18. 20 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

onlar senede 4 defa regli görürlermişşş umudunu yitirmeeeee canımmm bak göreceksin inşallah bizde anne olacaz